Тендер: Теплова енергія
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваЛіцей № 5 міста Житомира
Код20407264
АдресаУкраїна, 10020, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Олександра Клосовського, 16
Основна контактна особа
ІмʼяВоронова Тетяна Ярославівна
Телефон+380412471552
E-mailzt.school5@gmail.com
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Теплова енергіяКод ДК021: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція | 1 080.695 гігакалорія | До 31 груд 2026 | Україна, 10020, Житомирська область, м.Житомир, вул.Олександра Клосовського,16 |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 08 січня 2026 17:23:34 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-08-007776-a
ID Prozorro3376e7a2771a4f099bfd181c1b7bf091
Очікувана вартість4 313 292 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняПоложеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 5 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.Враховуючи те, що, Комунальне підприємство «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради займає монопольне (домінуюче) становище на товарному ринку транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами у Житомирській області. Теплові мережі за адресою: м. Житомир, вул. Олександра Клосовського 16 підключені до загальних теплових мереж Комунального підприємства «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради, який є суб’єктом природної монополії, відомості про що знаходяться у зведеному переліку суб’єктів природних монополій який розміщений на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету. Витяг зі зведеного переліку суб’єктів природних монополій станом на 30.11.2025 року. 19 грудня АМКУ опублікував на своєму вебсайті Зведений перелік природних монополій за листопад 2025 року. (скан копія) додається. Отже, через відсутність конкуренції з технічних причин дані послуги можуть бути надані лише певним постачальником, а саме: Комунальним підприємством «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради. Це дозволяє дійти висновку про те, що отримання Замовником Послуги від інших постачальників є неможливими саме з технічних причин.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-08-010236-a
Код ДК 021:201509320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Комунальне підприємство " Житомиртеплокомуненерго" Житомирської міської ради | переможець | 4 313 292,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
8 січ о 17:07Останні зміни
8 січ о 17:25Очікувана вартість
4 313 292.00UAH з ПДВ