Тендер: Послуги з централізованого водопостачання
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваГоловне управління Пенсійного фонду України в Рівненській області
Код21084076
АдресаУкраїна, 33028, Рівненська область, місто Рівне, вулиця Борисенка Олександра, будинок 7
Основна контактна особа
ІмʼяТетяна Савич
Телефон+0362633342
E-mailtaniyaks@ukr.net
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | послуги з централізованого водопостачанняКод ДК021: 65110000-7 Розподіл води | 1 послуга | Від 01 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 33000, Рівненська область, м. Березне, Андріївська 48/2 |
Документи закупівлі
2Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Обгрунтування вода Березне.pdf | Не вказано | Тендеру | 08 січня 2026 17:51:43 | Перегляд |
2 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 08 січня 2026 17:52:27 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-08-008015-a
ID Prozorro1621ff60153e4b63a6e281e38e78b95e
Очікувана вартість3 500.1 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняНаявна потреба в закупівлі: ДК 021:20l5 — 65110000-7 — Розподіл води (Послуги з централізованого водопостачання) та ДК 021:20l5 — 90430000-0 Послуги з відведення стічних вод (Послуги з централізованого водовідведення) до приміщень Головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області в м. Березне по вул. Андріївська, 48/2.
Підпунктом п’ятим п. 13 Особливостей визначено, якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником, то придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу.
Ринок централізованого водопостачання та централізованого водовідведення відповідно до ст. 5 Закону України «Про природні монополії» є сферою діяльності суб’єктів природних монополій.
Відповідно до частини другої статті 5 цього Закону зведений перелік суб’єктів природних монополій ведеться Антимонопольним комітетом України. В зведеному переліку суб’єктів природних монополій, розміщеному на сайті Антимонопольного комітету за посиланням: https://amcu.gov.ua/, Комунальне підприємство “Березневодоканал” Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області визначено, як суб`єкт природних монополій в Рівненській області щодо централізованого водопостачання та централізованого водовідведення. Враховуючи, що мережі приміщення в м. Березне приєднані безпосередньо до систем Комунального підприємства “Березневодоканал” Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області, надання послуг згідно предмету закупівлі іншими учасниками не є технічно можливим, тому існують підстави застосування підпункту п’ятого п. 13 Особливостей.
За таких умов у зв’язку із відсутністю конкуренції з технічних причин, послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення можуть бути надані тільки певним суб’єктом господарювання, що відповідає положенням підпункту п’ятого п. 13 Особливостей.
Ураховуючи зазначене, замовник має право на підставі підпункту п’ятого п. 13 Особливостей, здійснити закупівлю без застосування відкритих торгів шляхом укладення договору про закупівлю із подальшим оприлюдненням звіту про його укладення, договору з додатками та обґрунтуванням підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до цього пункту.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-08-010679-a
Код ДК 021:201565110000-7 Розподіл води
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРЕЗНЕВОДОКАНАЛ" БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ | переможець | 3 500,10 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
8 січ о 17:51Останні зміни
8 січ о 17:52Очікувана вартість
3 500.10UAH з ПДВ