IDUA-2026-01-09-001071-a
ID Prozorroc0041e8d2fbc480f98249c63a930eea5
Очікувана вартість50 000 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 9 пункту 13
ОбґрунтуванняПоложеннями Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12 жовтня 2022 року № 1178 передбачено підставу для здійснення закупівлі за пп. 9 п. 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли здійснюється закупівля послуг з адвокатської діяльності. У Буринської міської ради є необхідність у представництві та захисті інтересів міської ради у господарській справі за № 920/1440/24 у суді першої інстанції у зв’язку зі складністю даної справи. Тому, враховуючи те, що законодавцем прямо передбачена можливість придбання адвокатських послуг без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару, може бути застосовано вищевказане виключення.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-09-001379-a
Код ДК 021:201579110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва