Авторизація

Тендер: Будівельно-монтажні роботи згідно з КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва», затверджених Наказом Міністерства розвитку громад та територій України «Про затвердження кошторисних норм України у будівництві» від 01 листопада 2021 року № 281 «Реконструкція електричних мереж 0,38 і 10 кВ від КТП-217 Л-2 в с. Великі Солонці Полтавського району Полтавської області» (Інвестиційна програма АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» - 2026 рік (проєкт), 1 розділ, п. 1.2.4.1.18)

Мультилотова
Відкриті торги з особливостями
Закупівля
Питання
Вимоги
Скарги
Прийом пропозицій

по 26 січ. 10:00

Аукціон
Перейти на аукціони
Кваліфікація

по 5 лют. 15:47

Розглянуто

по 11 лют. 00:00

Інформація
Згорнути все

Пропозиції

УчасникСтатусЦіна
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЕРВІСНІ ЕНЕРГЕТИЧНІ РІШЕННЯ"
Будівельно-монтажні роботи згідно з КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва», затверджених Наказом Міністерства розвитку громад та територій України «Про затвердження кошторисних норм України у будівництві» від 01 листопада 2021 року № 281 «Реконструкція електричних мереж 0,38 і 10 кВ від КТП-217 Л-2 в с. Великі Солонці Полтавського району Полтавської області» (Інвестиційна програма АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» - 2026 рік (проєкт), 1 розділ, п. 1.2.4.1.18)
дійсна
4 320 000,00 грнбез ПДВ
Ціна за одиницю
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА КОМПАНІЯ"АРІЯ"
Будівельно-монтажні роботи згідно з КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва», затверджених Наказом Міністерства розвитку громад та територій України «Про затвердження кошторисних норм України у будівництві» від 01 листопада 2021 року № 281 «Реконструкція електричних мереж 0,38 і 10 кВ від КТП-217 Л-2 в с. Великі Солонці Полтавського району Полтавської області» (Інвестиційна програма АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» - 2026 рік (проєкт), 1 розділ, п. 1.2.4.1.18)
дійсна
4 381 999,98 грнбез ПДВ
Ціна за одиницю

Учасники

ЛотУчасникСтатусЦіна
Будівельно-монтажні роботи згідно з КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва», затверджених Наказом Міністерства розвитку громад та територій України «Про затвердження кошторисних норм України у будівництві» від 01 листопада 2021 року № 281 «Реконструкція електричних мереж 0,38 і 10 кВ від КТП-217 Л-2 в с. Великі Солонці Полтавського району Полтавської області» (Інвестиційна програма АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» - 2026 рік (проєкт), 1 розділ, п. 1.2.4.1.18)
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА КОМПАНІЯ"АРІЯ"
переможець
4 381 999,98 грнбез ПДВ
Будівельно-монтажні роботи згідно з КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва», затверджених Наказом Міністерства розвитку громад та територій України «Про затвердження кошторисних норм України у будівництві» від 01 листопада 2021 року № 281 «Реконструкція електричних мереж 0,38 і 10 кВ від КТП-217 Л-2 в с. Великі Солонці Полтавського району Полтавської області» (Інвестиційна програма АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» - 2026 рік (проєкт), 1 розділ, п. 1.2.4.1.18)
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЕРВІСНІ ЕНЕРГЕТИЧНІ РІШЕННЯ"
відхилено
4 320 000,00 грнбез ПДВ

Договори

IDСтатус
UA-2026-01-09-001089-a-a1Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГОПостачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА КОМПАНІЯ"АРІЯ"
Укладено
Завершена
Опубліковано
9 січ о 10:21
Останні зміни
13 бер о 15:58
Очікувана вартість
4 382 087.75UAH без ПДВ