Тендер: Послуги з відведення стічних вод (водовідведення гуртожитку)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКомунальне некомерційне підприємство "Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради"
Код01994942
Веб-сайтhttp://hospital.edukit.kr.ua/
АдресаУкраїна, 25030, Кіровоградська область, м. Кропивницький, просп. Університетський, 2/5
Основна контактна особа
ІмʼяВікторія Миколаївна Перепьолкіна
Телефон+380953864443
E-mailkol_tender@ukr.net
URLhttp://hospital.edukit.kr.ua/
Перелік позицій
2| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Централізоване водовідведенняКод ДК021: 90430000-0 Послуги з відведення стічних вод | 1 800 метр кубічний | Від 01 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 25030, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5 |
2 | Абонентське обслуговуванняКод ДК021: 90430000-0 Послуги з відведення стічних вод | 12 місяць | Від 01 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 25030, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5 |
Документи закупівлі
5Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | ПРОТОКОЛ №14 укладення договору гурт водовідведення.docx | Не вказано | Тендеру | 12 січня 2026 14:08:13 | Перегляд |
2 | Протокол №14.pdf | Не вказано | Тендеру | 12 січня 2026 14:08:13 | Перегляд |
3 | Розпорядження №4.pdf | Не вказано | Тендеру | 12 січня 2026 14:08:13 | Перегляд |
4 | Розпорядження п.5 №4 гурт водовідв.docx | Не вказано | Тендеру | 12 січня 2026 14:08:13 | Перегляд |
5 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 12 січня 2026 14:08:37 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-12-005752-a
ID Prozorro8ebee4794b034732a61dd030a3522ca8
Очікувана вартість37 548 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняОбласне комунальне виробниче підприємство «Дніпро-Кіровоград» здійснює централізоване водопостачання та водовідведення всім категоріям споживачів, у тому числі організаціям та установам, що фінансуються з державних та місцевих бюджетів та суб’єктам господарювання відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» . Враховуючи викладене, у зв’язку з тим, що зазначені послуги можуть бути надані тільки певним постачальником, відповідно підпункту 5 пункту 13 Особливостей було застосовано переговорну процедуру.
Перелік документів, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі:
- ЗВЕДЕНИЙ ПЕРЕЛІК СУБ'ЄКТІВ ПРИРОДНИХ МОНОПОЛІЙ станом на 30.11.2025
- Закон України «Про природні монополії» № 1682-III від 20.04.2000 р.;
Постанова НКРЕКП від 19.10.2017р. № 1268 «Про затвердження Порядку складання та ведення НКРЕКП реєстру суб’єктів природних монополій».
- Розпорядження Антимонопольного комітету України від 28.11.2012 року №847-р «Про затвердження Положення про ведення зведеного переліку суб’єктів природних монополій».
- Також, згідно підпункту 5 пункту 13 Особливостей затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 р. №1178: Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків як відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Згідно п.13 Особливостей замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 38 розділу Х “Прикінцеві та перехідні положення” Закону.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-12-007805-a
Код ДК 021:201590430000-0 Послуги з відведення стічних вод
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРО-КІРОВОГРАД" | переможець | 37 548,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
12 січ о 14:08Останні зміни
12 січ о 14:08Очікувана вартість
37 548.00UAH з ПДВ