Тендер: Теплова енергія: опалення
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКомунальне некомерційне підприємство Білоцерківської міської ради "Білоцерківська міська лікарня №2"
Код01994586
АдресаУкраїна, 09119, Київська область, Біла Церква, вулиця Зінича Ігоря, будинок 9
Основна контактна особа
ІмʼяТКАЧЕНКО Олена Віталіївна
Телефон380456368189
E-mailbml_tender@ukr.net
Перелік позицій
3| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Теплова енергіяКод ДК021: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція | 3 217 гігакалорія | До 31 груд 2026 | Україна, 09119, Київська область, Біла Церква, вулиця Зінича Ігоря, будинок 9 |
2 | Постачання гарячої води (пара)Код ДК021: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція | 210 гігакалорія | До 31 груд 2026 | Україна, 09119, Київська область, Біла Церква, вулиця Зінича Ігоря, будинок 9 |
3 | Постачання гарячої води Код ДК021: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція | 91.26 гігакалорія | До 31 груд 2026 | Україна, 09119, Київська область, Біла Церква, вулиця Зінича Ігоря, будинок 9 |
Документи закупівлі
2Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Обгрунтування по пп 5 п 13 Особливостей теплова енергія.pdf | Не вказано | Тендеру | 13 січня 2026 09:44:38 | Перегляд |
2 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 13 січня 2026 09:45:21 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-13-001039-a
ID Prozorroc8c19db80c3b4e8cbf830411058e2c6f
Очікувана вартість15 781 718.15 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обсяг закупівлі визначається на підставі річного планування, а також з урахуванням потреби замовника на період 2026 року.
Відповідно до частини 1 статті 5 Закону України «Про природні монополії» від 20.04.2000 р. № 1682-ІІІ регулюється діяльність суб’єктів природних монополій у таких сферах: транспортування теплової енергії.
Відповідно до частини 2 статті 5 Закону України «Про природні монополії» від 20.04.2000 р. № 1682-ІІІ зведений перелік суб’єктів природних монополій ведеться Антимонопольним комітетом України на підставі реєстрів суб’єктів природних монополій у сфері житлово-комунального господарства, що формуються національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, а в інших сферах, у яких діють суб’єкти природних монополій, — національними комісіями регулювання природних монополій у відповідній сфері або органами виконавчої влади, що здійснюють функції такого регулювання до створення зазначених комісій.
Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» займає монопольне становище на ринку постачання теплової енергії на території Київської області, зокрема, в місті Біла Церква, що підтверджує Зведений перелік суб’єктів природних монополій, який згідно частини другої статті 5 Закону України «Про природні монополії» складається та ведеться Антимонопольним комітетом України відповідно до його повноважень (розпорядження Антимонопольного комітету України від 28.11.2012 № 874-р «Про затвердження Порядку складання та ведення зведеного переліку суб’єктів природних монополій», зареєстрованого в Міністерстві Юстиції України 19.12.2012 року №2119/22431) а саме: Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» знаходиться під номером 287 у Зведеному переліку суб'єктів природних монополій станом на 30 листопада 2025 року.
Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» має ліцензію на провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії (Постанова НКРЕКП №36 від 29.03.2013р), ліцензію на провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами (Постанова НКРЕКП №36 від 29.03.2013р).
Також, відповідно до рішення Білоцерківської міської ради від 23.12.2005 N 388 "Про визначення виконавця послуг" (на підставі Закону України "Про житлово-комунальні послуги", Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 N 630), виконавцем послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання в житловому фонді комунальної власності м. Білої Церкви було визначено Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради "Білоцерківтепломережа".
Мережі Замовника підведені безпосередньо до потужностей Комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа», яке, у свою чергу, є суб’єктом природних монополій, альтернатива постачання теплової енергії іншим постачальником відсутня з технічних причин, а підключення до інших джерел постачання тепла не обґрунтовано технічними можливостями.
У зв’язку з вищевикладеним, послуги з постачання теплової енергії можуть бути надані виключно Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» у зв’язку з відсутністю конкуренції з технічних причин.
Водночас, як передбачено чинним законодавством, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель.
Таким чином, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару та застосування під час здійснення Закупівлі, як виняток, підстави за підпунктом 5 пункту 13 Особливостей: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником, і укладення договору.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-08-007484-a
Код ДК 021:201509320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради "Білоцерківтепломережа" | переможець | 15 781 718,15 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
13 січ о 09:44Останні зміни
13 січ о 09:45Очікувана вартість
15 781 718.15UAH з ПДВ