IDUA-2026-01-13-001055-a
ID Prozorroa319d3ecf7a84e668869647b340567a8
Очікувана вартість1 011 634.8 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Підпунктом 5 пункту 13 Особливостей встановлено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі:
- роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків а саме:
-відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником;
Враховуючи вищевикладене, закупівля «Теплова енергія» у КП «Тепломережа», яке являється єдино можливим підприємством, що має змогу забезпечити постачання теплової енергії, оскільки знаходиться в Зведеному переліку природних монополій станом на 30.11.2025 р. ст. 185 № 67,(https://amcu.gov.ua/static-objects/amcu/sites/1/2025/%D0%A4%D1%96%D0%BD%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BE%D0%B2%D1%96%20%D0%B7%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%B8/12/%202025.pdf) здійснюється згідно з підпунктом 5 пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України №1178 від 12.10.2022 (відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником) без застосування відкритих торгів, з наступним обов’язковим оприлюдненням в електронній системі закупівель звіту про договір про закупівлю, укладеного без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 38 розділу X "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України «Про публічні закупівлі».
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-13-000492-a
Код ДК 021:201509320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція