Тендер: Постачання електричної енергії (універсальна послуга)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
Назва"ТАЙКУРСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ДИТЯЧИЙ САДОК) "СОНЕЧКО" КОРНИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
Код43195066
АдресаУкраїна, 35351, Рівненська область, с. Тайкури, вул. Незалежності, буд. 5
Основна контактна особа
ІмʼяАнна Станіславчук
Телефон+380675807813
E-mailankastas1984@gmail.com
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Постачання електричної енергії (універсальна послуга)Код ДК021: 09310000-5 Електрична енергія | 12 915.38 кіловат | Від 01 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 35351, Рівненська область, с.Тайкури, незалежності,5 |
Документи закупівлі
6Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Наказ.pdf | Не вказано | Тендеру | 13 січня 2026 12:24:20 | Перегляд |
2 | Обгрунтування.pdf | Не вказано | Тендеру | 13 січня 2026 12:24:20 | Перегляд |
3 | паспорт.pdf | Не вказано | Тендеру | 13 січня 2026 12:24:20 | Перегляд |
4 | Постанова _ 1268 від 26.10.2018.docx (1).pdf | Не вказано | Тендеру | 13 січня 2026 12:24:20 | Перегляд |
5 | Протокол.pdf | Не вказано | Тендеру | 13 січня 2026 12:24:20 | Перегляд |
6 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 13 січня 2026 12:28:58 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-13-005176-a
ID Prozorroefc476970ddd4754a57374b89b884126
Очікувана вартість167 900 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняАбзац 6 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняУкладення договору про закупівлю з постачальником "останньої надії" або з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії або природного газу
Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 5 (5) пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку укладення договору про закупівлю з постачальником «останньої надії» або з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії або природного газу.
Обсяг закупівлі визначається на підставі річного планування, а також з урахуванням потреби замовника на період з 01.01.2026 до 31.12.2026.
Відповідно до бюджетного запиту на 2026 рік у замовника існує потреба у здійсненні Закупівлі.
Водночас, як передбачено чинним законодавством, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель.
Частиною 1 статті 63 Закону України «Про ринок електричної енергії» (далі — Закон) визначено, що універсальні послуги надаються постачальником таких послуг виключно побутовим та малим непобутовим споживачам.
Згідно з пунктом 42 частини 1 статті 1 Закону малий непобутовий споживач — споживач, який не є побутовим споживачем і купує електричну енергію для власного споживання, електроустановки якого приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 50 кВт.
У свою чергу, непобутовий споживач — це фізична особа — підприємець або юридична особа, яка купує електричну енергію, що не використовується нею для власного побутового споживання.
Відповідно до пункт 2.4.2 глави 2.4 розділу II «Правил роздрібного ринку електричної енергії», затверджених Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 14.03.2018 за N 312 дозволена (договірна) потужність об’єктів споживачів зазначається в паспорті точки розподілу на рівні, встановленому проєктною документацією електрозабезпечення об’єкта споживача, та з урахуванням потужності об’єктів субспоживачів (у разі їх наявності).
Абзацом 35 пункту 1.1.2 глави 1.1 розділу I ПРРЕЕ визначено, що об’єкт — це електрифікована споруда (сукупність електрифікованих споруд на одній території) або частина електрифікованої споруди, що належить суб’єкту господарювання або фізичній особі на праві власності або користування.
Дозволена (договірна) потужність об’єктів споживачів зазначається в паспорті точки розподілу на рівні, встановленому проєктною документацією електрозабезпечення об’єкта споживача, та з урахуванням потужності об’єктів субспоживачів (у разі їх наявності) (пункт 2.4.2 глави 2.4 розділу II ПРРЕЕ).
Відповідно до Паспорта точки (точок) розподілу (передачі) електричної енергії до Договору споживача про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії від 19.12.2019 № 280029901 дозволена потужність кожного об’єкта не перевищує 50 кВт.
Отже, замовник відноситься до малих непобутових споживачів та має право бути забезпеченим електричною енергією визначеної якості на умовах, визначених відповідно до статті 63 Закону, а саме на умовах універсальної послуги.
Згідно Переліку постачальників універсальних послуг на закріпленій території, затвердженого постановою НКРЕКП від 26.10.2018 № 1268 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо передачі даних побутових та малих не побутових споживачів постачальнику електричної енергії, на якого відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» покладається виконання функції універсальної послуги на закріпленій території», ТОВ «РОЕК» визначене єдиним постачальником універсальних послуг на території Рівненської області.
Відтак, вважаємо, що електричну енергію на умовах універсальної послуги на території Рівненської області може бути надано лише одним суб`єктом господарювання постачальником універсальних послуг, а саме ТОВ «РОЕК».
Враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби в умовах воєнного стану замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару та застосування під час здійснення Закупівлі, як виняток, за підпункту 5 (5) пункту 13 Особливостей: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку укладення договору про закупівлю з постачальником «останньої надії» або з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії або природного газу і укладення договору.
З огляду на викладене, рішення замовника про проведення закупівлі відповідає чинному законодавству.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-13-006238-a
Код ДК 021:201509310000-5 Електрична енергія
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ" | переможець | 167 900,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
13 січ о 12:24Останні зміни
13 січ о 12:29Очікувана вартість
167 900.00UAH з ПДВ