Тендер: Послуги з централізованого водопостачання
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваТернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка
Код02125544
Веб-сайтhttp://tnpu.edu.ua/
АдресаУкраїна, 46027, Тернопільська область, Тернопіль, вул. М. Кривоноса, 2
Основна контактна особа
ІмʼяБогоніс Наталія Михайлівна
Телефон+380352436002
E-mailzakupivli@tnpu.edu.ua
URLhttp://tnpu.edu.ua/
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги з централізованого водопостачанняКод ДК021: 65110000-7 Розподіл води | 54 500 метр кубічний | Від 01 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 46015, Тернопільська область, Тернопіль, вул. М. Кривоноса, 2 |
Документи закупівлі
2Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Протокол УО_ обгрунтування підстави.pdf | Тендерна документація | Тендеру | 13 січня 2026 12:34:10 | Перегляд |
2 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 13 січня 2026 12:42:14 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-13-005407-a
ID Prozorrocb227f02132742fc9f88d83fc96a2092
Очікувана вартість2 351 370 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), з врахуванням вимог Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – Особливості), придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником (абз.4 пп.5 п.13 Особливостей).
За даними АМКУ, станом на 30.11.2025 р., КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНОПІЛЬВОДОКАНАЛ" внесено в «Зведений перелік суб’єктів природних монополій» (№9 с.20, додається). Таким чином, КП "ТЕРНОПІЛЬВОДОКАНАЛ" є єдиним надавачем послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення в межах м. Тернополя та Тернопільської області. Враховуючи, що навчальні корпуси Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, що розташовані в м. Тернополі, приєднані безпосередньо до потужностей КП "ТЕРНОПІЛЬВОДОКАНАЛ", надання послуг згідно предмету закупівлі іншими учасниками не є технічно можливим.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-06-007172-a
Код ДК 021:201565110000-7 Розподіл води
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
КП "ТЕРНОПІЛЬВОДОКАНАЛ" | переможець | 2 351 370,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
13 січ о 12:34Останні зміни
13 січ о 12:44Очікувана вартість
2 351 370.00UAH з ПДВ