Тендер: Послуга з технічного обслуговування та утримання в належному стані внутрішньобудинкових систем теплопостачання багатоквартирних будинків за ДК 021:2015 - 50720000-8 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ДОБРОБУТ"
Код43057390
АдресаУкраїна, 51925, Дніпропетровська область, місто Кам'янське, вул.Любавичського Ребе, будинок 3
Основна контактна особа
ІмʼяОлег Сальніков
Телефон+380964822459
E-mailkp.kmr.dobrobut@gmail.com
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуга з технічного обслуговування та утримання в належному стані внутрішньобудинкових систем теплопостачання багатоквартирних будинків за ДК 021:2015 - 50720000-8 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняКод ДК021: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення | 1 послуга | Від 01 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 51900, Дніпропетровська область, м. Кам'янське, внутрішньобудинкові мережі багатоквартирних житлових будинків та гуртожитків, які знаходяться на балансі управителя КП КМР «Добробут» |
Документи закупівлі
3Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Обгрунтування від 13.01.2026.pdf | Не вказано | Тендеру | 13 січня 2026 14:56:45 | Перегляд |
2 | Протокол № 6-2026 від 13.01.2026.pdf | Не вказано | Тендеру | 13 січня 2026 14:56:45 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 13 січня 2026 14:57:10 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-13-008686-a
ID Prozorrof60c25c636d24833aee531f5b82c4edc
Очікувана вартість3 723 556.2 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Комунальне підприємство Кам’янської міської ради «Добробут» не є головним розпорядником бюджетних коштів (розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня) і проводить дану закупівлю за власні кошти.
Розмір витрат, технічні та якісні характеристики предмета закупівлі здійснено на підставі наступних нормативних документів:
Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України № 190
від 27.07.2018 року «Про затвердження Обов’язкового переліку робіт (послуг), витрати на які включаються до складу витрат на утримання багатоквартирного будинку та прибудинкової території»;
Рішення виконавчого комітету Дніпродзержинської міської ради від 27.06.2012 № 233 «Про забезпечення в місті надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій»;
Рішення виконавчого комітету Кам’янської міської ради «Про призначення управителя багатоквартирного будинку (об’єкт №1 (Багатоповерхові будинки м.Кам’янське))» від 12.08.2022 року №236 призначено управителем багатоквартирного будинку (об’єкт № 1 (Багатоповерхові будинки м. Кам’янське)) - комунальне підприємство Кам’янської міської ради «ДОБРОБУТ».
Очікувана вартість предмету закупівлі розрахована на основі економічно обґрунтованих планованих (нормативних) витрат з урахуванням планового прибутку та податку на додану вартість та з додержанням вимог, встановлених наказами Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, рішеннями органу місцевого самоврядування.
На підставі наявної планової потреби, з метою забезпечення технічного обслуговування та утримання в належному стані внутрішньобудинкових систем теплопостачання багатоквартирних будинків та з урахуванням кошторисних призначень необхідно здійснити закупівлю за предметом Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані внутрішньобудинкових систем теплопостачання багатоквартирних будинків за ДК 021:2015 - 50720000-8 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення з розрахованою очікуваною вартістю 3 723 556,20 гривень зі строком надання послуг з 01.01.2026 по 31.12.2026 року (включно), обсяг закупівлі послуг – 1 послуга.
Відповідно до статті 64 Конституції України в умовах воєнного або надзвичайного стану тимчасово можуть встановлюватись окремі обмеження прав і свобод із обов’язковим зазначенням строку дії цих обмежень.
Указом Президента України від 24.02.2022 № 64 (зі змінами) термін дії воєнного стану продовжено до 15.11.2023 року.
Статтею 4 Указу № 64 Кабінету Міністрів України постановлено невідкладно:
1) ввести в дію план запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Україні;
2) забезпечити фінансування та вжити в межах повноважень інших заходів, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану на території України.
Стаття 121 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» передбачає, що Кабінет Міністрів України в разі введення воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях:
1) працює відповідно до Регламенту Кабінету Міністрів України в умовах воєнного стану;
2) розробляє та вводить в дію План запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в окремих місцевостях України з урахуванням загроз та особливостей конкретної ситуації, яка склалася.
Згідно з сьомим абзацом пункту 5 частини 1 статті 20 Закону України від 27.02.2014 № 794 «Про Кабінет Міністрів України» Кабінет Міністрів України здійснює керівництво єдиною системою цивільного захисту України, мобілізаційною підготовкою національної економіки та переведенням її на режим роботи в умовах надзвичайного чи воєнного стану.
З метою невідкладного забезпечення заходів правового режиму воєнного стану, до яких у тому числі входить здійснення публічних закупівель, частиною 37 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону встановлено, що на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених цим Законом, визначаються Кабінетом Міністрів України із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз.
На виконання цієї норми Закону урядом були прийняті Особливості.
Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 5 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладання договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі відсутності конкуренції з технічних причин, яка має бути документально підтверджена замовником.
Відповідно до наказу директора Комунального підприємства Кам’янської міської ради «Добробут» від 05.01.2026 року №12 існує потреба у здійсненні Закупівлі послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані внутрішньо-будинкових систем теплопостачання багатоквартирних будинків.
Згідно абз. 1 ч.1 ст.1 Закону України «Про природні монополії», природна монополія – стан товарного ринку, при якому задоволення попиту на цьому ринку є більш ефективним за умови відсутності конкуренції внаслідок технологічних особливостей виробництва (у зв’язку із зменшенням витрат виробництва на одиницю товару в міру збільшення обсягів виробництва, а товари (послуги), що виробляються суб’єктами природних монополій, не можуть бути змінені у споживанні іншими товарами (послугами), у зв’язку з чим попит на цьому ринку менше залежить від зміни ціни на ці товари (послуги), ніж попит на інші товари (послуги).
Відповідно до ст.5 Закону України «Про природні монополії» та п.7 Розпорядження Антимонопольного комітету України від 28.11.2012 №874-р «Про затвердження Порядку складання та ведення зведеного переліку суб’єктів природних монополій», яким встановлено, що перелік суб’єктів природних монополій розміщується на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України.
Згідно ст.5 Закону України «Про природні монополії» Комунальне підприємство Кам’янської міської ради «Кам’янська теплопостачальна компанія» (32130551) є суб’єктом природних монополій у сфері теплопостачання (транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами).
Відповідно до реєстру суб'єктів природних монополій у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, опублікованому на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України станом на 30.11.2025 року Комунальне підприємство Кам’янської міської ради «Кам’янська теплопостачальна компанія» (32130551) значиться у реєстрі суб'єктів природних монополій, які проводять господарську діяльність у сфері теплопостачання за № 108.
Рішенням виконавчого комітету Кам’янської міської ради від 15.10.2025 № 612 доручено КП КМР «Кам’янська теплопостачальна компанія» та іншим підприємствам, пов’язаним з наданням теплопостачання споживачам у місті, розпочати опалювальний сезон 2025-2026 років.
Подача тепла у багатоквартирні будинки, які знаходяться на балансі Замовника, здійснюється КП КМР «Кам’янська теплопостачальна компанія».
Рішенням виконавчого комітету Кам’янської міської ради від 21.01.2022 № 3
КП КМР «Кам’янська теплопостачальна компанія» надано дозвіл на укладання договору підряду про надання послуг з технічного обслуговування та поточного ремонту внутрішньобудинкових систем теплопостачання з управителем багатоквартирного будинку (об’єкт № 1 (Багатоповерхові будинки м. Кам’янське)) з КП КМР «Добробут».
Отже послуги, які надаються КП КМР «Кам’янська теплопостачальна компанія» (32130551) включає перелік видів робіт для підготовки до проведення опалювального сезону, а також утримання та усунення поточних та аварійних ситуацій в опалювальний період.
КП КМР “Кам’янська теплопостачальна компанія” (32130551) відповідно до ст.5 ЗУ "Про природні монополії" внесено до переліку суб'єктів природних монополій, який розміщено на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України (https://amcu.gov.ua/storage/app/sites/1/uploaded-files/September2021_perelik_monopoli.pdf за №108), - що в свою чергу слугує винятком та підставою, для укладання прямого договору у зв’язку із відсутністю конкуренції з технічних причин.
КП КМР «КАМ’ЯНСЬКА ТЕПЛОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ» (32130551) веде діяльність по виробництву теплової енергії (КВЕД 2010 – 35.30 Постачання пари, гарячої води та кондиційованого повітря) у м.Кам’янське Дніпропетровської області, на підставі Ліцензій Дніпропетровської обласної державної адміністрації №216-теп від 10.05.2018 року на виробництво, постачання, транспортування теплової енергії.
Отже, послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані внутрішньобудинкових мереж багатоквартирних будинків безпосередньо відносяться до комплексу дій щодо забезпечення тепловою енергією споживачів міста Кам’янське.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-13-010359-a
Код ДК 021:201550720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "КАМ'ЯНСЬКА ТЕПЛОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ" | переможець | 3 723 556,20 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
13 січ о 14:56Останні зміни
13 січ о 14:57Очікувана вартість
3 723 556.20UAH з ПДВ