Тендер: Послуги з централізованого водопостачання за кодом CPV за ЄЗС ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл води
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ"
Код24521399
АдресаУкраїна, 03151, Київська область, Київ, вул. Волинська, 26
Основна контактна особа
ІмʼяКозак Ірина Олександрівна
Телефон380976514340
E-maili.kozak@ducit.gov.ua
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги з централізованого водопостачанняКод ДК021: 65110000-7 Розподіл води | 1 500 метр кубічний | До 30 черв 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 13 січня 2026 15:29:31 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-13-009669-a
ID Prozorro0b09ec8913f0435894206d7c727f110d
Очікувана вартість55 844.28 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 5 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Закон «Про природні монополії», відповідно до статті 1 якого, природна монополія - це стан товарного ринку, при якому задоволення попиту на цьому ринку є більш ефективним за умови відсутності конкуренції внаслідок технологічних особливостей виробництва (у зв’язку з істотним зменшенням витрат виробництва на одиницю товару в міру збільшення обсягів виробництва), а товари (послуги), що виробляються суб’єктами природних монополій, не можуть бути замінені у споживанні іншими товарами (послугами), у зв’язку з чим попит на цьому товарному ринку менше залежить від зміни цін на ці товари (послуги), ніж попит на інші товари (послуги).
Відповідно до Закону України «Про захист економічної конкуренції» від 11.01.2001 № 2210-III, суб’єкт господарювання займає монопольне (домінуюче) становище на ринку, якщо на цьому ринку у нього не має жодного конкурента, а у відповідності до частини 2 статті 12 цього Закону, монопольним (домінуючим) вважається становище суб'єкта господарювання, частка якого на ринку товару перевищує 35 відсотків, якщо він не доведе, що зазнає значної конкуренції.
Частиною 1 статті 5 Закону України «Про природні монополії» регулюється діяльність суб'єктів природних монополій, в тому числі і у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, зокрема відповідно до частини 2 статті 5 цього Закону, перелік суб’єктів природних монополій складається та ведеться Антимонопольним комітетом України на підставі реєстрів суб’єктів природних монополій (https://amcu.gov.ua/napryami/konkurenciya/arhiv-zvedenogo-pereliku-prirodnih-monopolij/zvedenyi-perelik-pryrodnykh-monopolii-2025).
В м. Київ монопольне (домінуюче) становище на ринку централізованого водопостачання та централізованого водовідведення займає Приватне акціонерне товариство «Акціонерна компанія «Київводоканал», що включено до зведеного Переліку суб’єктів природних монополій п. 27 (станом на 30.11.2025).
Таким чином, у зв’язку з відсутністю альтернативних постачальників послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення та, враховуючи, що постачальником закупівлі є лише певний суб’єкт господарювання, а саме: Приватне акціонерне товариство «Акціонерна компанія «Київводоканал» (код ЄДРПОУ 03327664), що визначено інформацією у формі зведеного переліку суб’єктів природних монополій, застосовується вищевказане виключення.
На підставі цього, укладено договір від 12.01.2026 № 27037/1-5-09-ДВ на централізоване водопостачання з терміном надання послуг: з 01 січня 2026 по 30 червня 2026 року (але в рамках бюджетних зобов’язань).
Обсяг закупівлі визначається на підставі річного планування, а також з урахуванням потреби замовника на період до кінця 2026 року.
Ідентифікатор плануUA-P-2025-12-12-004705-a
Код ДК 021:201565110000-7 Розподіл води
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ПрАТ "АК" Київводоканал" | переможець | 55 844,28 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
13 січ о 15:29Останні зміни
13 січ о 15:29Очікувана вартість
55 844.28UAH з ПДВ