Тендер: «Послуги доступу до мережі інтернет » код ДК 021:2015-72410000-7 - Послуги провайдерів
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваРогатинська міська рада
Код04054323
АдресаУкраїна, 77001, Івано-Франківська область, Рогатин, вул.Галицька, будинок 65
Основна контактна особа
ІмʼяТерно Марія Іванівна
Телефон380343522360
E-mailrohatyn.mr@rmtg.gov.ua
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | «Послуги доступу до мережі інтернет » код ДК 021:2015-72410000-7 - Послуги провайдерівКод ДК021: 72410000-7 Послуги провайдерів | 360 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, 77001, Івано-Франківська область, Рогатин, вул.Галицька, будинок 65 |
Документи закупівлі
31Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | UA-2025-12-23-018021-a-report (1).pdf | Не вказано | Тендеру | 13 січня 2026 16:02:58 | Перегляд |
2 | UA-2025-12-23-018021-a-report (2).pdf | Не вказано | Тендеру | 13 січня 2026 16:02:58 | Перегляд |
3 | UA-2025-12-23-018021-a-report (11).pdf | Не вказано | Тендеру | 13 січня 2026 16:02:58 | Перегляд |
4 | UA-2025-12-23-018021-a-report.pdf | Не вказано | Тендеру | 13 січня 2026 16:02:58 | Перегляд |
5 | UA-2025-12-23-018021-a-report (28).pdf | Не вказано | Тендеру | 13 січня 2026 16:02:58 | Перегляд |
6 | UA-2025-12-23-018021-a-report (10).pdf | Не вказано | Тендеру | 13 січня 2026 16:02:58 | Перегляд |
7 | UA-2025-12-23-018021-a-report (17).pdf | Не вказано | Тендеру | 13 січня 2026 16:02:58 | Перегляд |
8 | UA-2025-12-23-018021-a-report (15).pdf | Не вказано | Тендеру | 13 січня 2026 16:02:58 | Перегляд |
9 | UA-2025-12-23-018021-a-report (4).pdf | Не вказано | Тендеру | 13 січня 2026 16:02:58 | Перегляд |
10 | UA-2025-12-23-018021-a-report (26).pdf | Не вказано | Тендеру | 13 січня 2026 16:02:58 | Перегляд |
11 | UA-2025-12-23-018021-a-report (19).pdf | Не вказано | Тендеру | 13 січня 2026 16:02:58 | Перегляд |
12 | UA-2025-12-23-018021-a-report (29).pdf | Не вказано | Тендеру | 13 січня 2026 16:02:58 | Перегляд |
13 | UA-2025-12-23-018021-a-report (5).pdf | Не вказано | Тендеру | 13 січня 2026 16:02:58 | Перегляд |
14 | UA-2025-12-23-018021-a-report (3).pdf | Не вказано | Тендеру | 13 січня 2026 16:02:58 | Перегляд |
15 | UA-2025-12-23-018021-a-report (13).pdf | Не вказано | Тендеру | 13 січня 2026 16:02:58 | Перегляд |
16 | UA-2025-12-23-018021-a-report (6).pdf | Не вказано | Тендеру | 13 січня 2026 16:02:58 | Перегляд |
17 | UA-2025-12-23-018021-a-report (20).pdf | Не вказано | Тендеру | 13 січня 2026 16:02:58 | Перегляд |
18 | UA-2025-12-23-018021-a-report (24).pdf | Не вказано | Тендеру | 13 січня 2026 16:02:58 | Перегляд |
19 | UA-2025-12-23-018021-a-report (21).pdf | Не вказано | Тендеру | 13 січня 2026 16:02:59 | Перегляд |
20 | UA-2025-12-23-018021-a-report (23).pdf | Не вказано | Тендеру | 13 січня 2026 16:02:59 | Перегляд |
21 | UA-2025-12-23-018021-a-report (9).pdf | Не вказано | Тендеру | 13 січня 2026 16:02:59 | Перегляд |
22 | UA-2025-12-23-018021-a-report (12).pdf | Не вказано | Тендеру | 13 січня 2026 16:02:59 | Перегляд |
23 | UA-2025-12-23-018021-a-report (27).pdf | Не вказано | Тендеру | 13 січня 2026 16:03:00 | Перегляд |
24 | UA-2025-12-23-018021-a-report (18).pdf | Не вказано | Тендеру | 13 січня 2026 16:03:00 | Перегляд |
25 | UA-2025-12-23-018021-a-report (25).pdf | Не вказано | Тендеру | 13 січня 2026 16:03:00 | Перегляд |
26 | UA-2025-12-23-018021-a-report (16).pdf | Не вказано | Тендеру | 13 січня 2026 16:03:00 | Перегляд |
27 | UA-2025-12-23-018021-a-report (22).pdf | Не вказано | Тендеру | 13 січня 2026 16:03:01 | Перегляд |
28 | UA-2025-12-23-018021-a-report (14).pdf | Не вказано | Тендеру | 13 січня 2026 16:03:01 | Перегляд |
29 | UA-2025-12-23-018021-a-report (8).pdf | Не вказано | Тендеру | 13 січня 2026 16:03:01 | Перегляд |
30 | UA-2025-12-23-018021-a-report (7).pdf | Не вказано | Тендеру | 13 січня 2026 16:03:01 | Перегляд |
31 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 13 січня 2026 16:04:07 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-13-010654-a
ID Prozorro28c3505a307d444c8eeb758e9dec83f2
Очікувана вартість210 000 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-13-013246-a
Код ДК 021:201572410000-7 Послуги провайдерів
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ПП "Талант" | переможець | 210 000,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
13 січ о 16:02Останні зміни
13 січ о 16:04Очікувана вартість
210 000.00UAH з ПДВ