IDUA-2026-01-15-012829-a
ID Prozorro7cc3fe772f914669aece8d9e8e3015e4
Очікувана вартість322 280.88 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Замовник зобов’язаний здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до Закону з урахуванням Особливостей затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022р. №1178. Відповідно до підпункту 5 пункту 13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень / послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень / робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень (вибрати необхідне), може здійснюватися без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу, у разі відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Зведений перелік суб’єктів природних монополій ведеться Антимонопольним комітетом України на підставі реєстрів суб’єктів природних монополій у сфері житлово-комунального господарства, що формуються національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, а в інших сферах, яких діють суб’єкти природних монополій, - національними комісіями регулювання природних монополій у відповідній сфері або органами виконавчої влади, що здійснюють функції такого регулювання до створення зазначених комісій. Суб’єкт господарювання КП Вінницької міської ради «Вінницяміськтеплоенерго» (33126849) внесено до реєстру суб’єктів природніх монополій станом на 30.11.2025р. (№82 Зведеного переліку суб’єктів природних монополій)) Зведений перелік суб’єктів природних монополій станом на 30.11.2025р.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-15-015185-a
Код ДК 021:201509320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція