Тендер: Послуги з цілодобової охорони музейних приміщень філії Національного військово-історичного музею України - Музею важкої бомбардувальної авіації
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваНаціональний військово-історичний музей України
Код22999978
Веб-сайтhttp://nvimu.com.ua
АдресаУкраїна, 01021, м. Київ, Київ, вул.Грушевського 30/1
Основна контактна особа
ІмʼяЖмурко Андрій Анатолійович
Телефон+380505305177
E-mailan_zh2@ukr.net
URLhttp://nvimu.com.ua
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги з цілодобової охорони музейних приміщень філії Національного військово-історичного музею України - Музею важкої бомбардувальної авіаціїКод ДК021: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку | 1 послуга | Від 01 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 36007, Полтавська область, місто Полтава, вул.О.Засядька 1 |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 16 січня 2026 00:06:10 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-15-015641-a
ID Prozorro5612198438cc45fa8ee11c80bdc02831
Очікувана вартість2 913 954.72 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Відповідно до підпункту 5 пункту 13 «Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі» (далі – Особливостей), затверджених Постановою КМУ № 1178 закупівля товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. грн, а також робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн грн, може здійснюватися шляхом укладення договору без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару - у зв’язку із відсутністю конкуренції з технічних причин.
Керуючись постановою КМУ від 21 листопада 2018 року № 975 “Про затвердження категорії об'єктів державної форми власності та сфер державного регулювання, які підлягають охороні органами поліції охорони на договірних засадах“, Постанова № 1388 від 02.12.2021 Про затвердження переліку музеїв та заповідників, в яких зберігаються музейні предмети, що є державною власністю і належать до державної частини Музейного фонду України і Переліку музеїв, та Закону України номер 1709-VI від 05.11.2009 року Про музеї та музейну справу .
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України 28 жовтня 20 року № 87 “Про затвердження положення Про національну поліцію “ Наказу МВС України від 07.07.2017 № 577 “Про організацію службової діяльності поліції охорони з питань забезпечення фізичної охорони об'єктів” охоронними органами поліції охорони є управління поліції охорони в Полтавській області. Відсутня конкуренція з технічних причин .
Разом із звітом про договір про закупівлю, що укладений без використання електронної системи закупівель, замовник оприлюднює в електронній системі закупівель договір про закупівлю та додатки до нього, а також обґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі шляхом підписання прямого договору, відповідно до Підпункту 5 пункту 13 Особливостей та вимог Закону.
Очікувана вартість закупівлі складає 2 913 954,72 грн. ( Два мільйони дев’ятсот тринадцять тисяч дев’ятсот п’ятдесят чотири гривні 72 копійки). Місце надання послуг за адресою 36007, Україна Полтавська область місто Полтава вул. О. Засядька 1, до 31.12.2026
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-15-000055-a
Код ДК 021:201575240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Управління поліції охорони в Полтавській області | переможець | 2 913 954,72 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
15 січ о 23:52Останні зміни
16 січ о 00:08Очікувана вартість
2 913 954.72UAH з ПДВ