IDUA-2026-01-16-005181-a
ID Prozorro8ede43fd76bb4f8fbf11db32215252d5
Очікувана вартість74 821.59 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняЗгідно Витягу з Реєстру суб’єктів природних монополій, які провадять господарську діяльність у сфері енергетики сформованого станом на 16.01.2026р. АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ "ЛУБНИГАЗ" (номер 8 у списку ) є монополістом з розподілу газу на території Полтавської області. Керуючись абз. 4 пп. 5 п. 13 «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022р. №1178 (а саме: придбання Замовником товарів і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 100 тисяч гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником ) договір про закупівлю за «ДК 021:2015 – 65210000 – 8 Розподіл газу» на 2026 рік може бути укладено лише з одним постачальником – АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ "ЛУБНИГАЗ" , за відсутності при цьому альтернативи.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-16-006388-a
Код ДК 021:201565210000-8 Розподіл газу