IDUA-2026-01-16-005253-a
ID Prozorro4c5ef8b5f85443f6b1ccce9e203f61ed
Очікувана вартість8 000 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліроботи
Умова застосуванняПідпункт 8 пункту 13
ОбґрунтуванняУ замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення закупівлі. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі
Положеннями Особливостей передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли у замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення закупівлі. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі.
Згідно з службовою запискою начальника відділу функціонального забезпечення діяльності Литвин Ю., від 24.12.2025 № вн-4793, у Замовника виникла необхідність укладання додаткового договору з ТОВ ПРОЕКТ-СТУДІЯ на здійснення технічного нагляду за проведенням робіт з реконструкції на об’єктах Замовника на суму 8 000,00 грн (що не перевищує 50 % від суми основного договору від 19.12.2024 № 411/2024 (2ПК).
Необхідність укладання додаткового договору полягає у наступному:
Між ДУ ЦІТ МВС України та ТОВ «БУДІВЕЛЬНА ІНДУСТРІЯ КАНТРІІНВЕСТБУД» укладено три договори від 16.12.2024 № 394/2024 та від 19.12.2024 №№ 408, 409 на виконання будівельно-монтажних робіт по об’єкту «Реконструкція нежитлових будівель та споруд, які складаються з літ. «Б», літ. «Г2», літ. «Л», літ. «М», літ. «Н» без зміни зовнішніх геометричних розмірів фундаментів в плані, з внутрішнім переплануванням, з улаштуванням додаткових приміщень шляхом надбудови одного поверху над літ. «Б» та з підвищенням висотних відміток літ. «Б», для розміщення адміністративно-інформаційного центру Державної установи «Центр інфраструктури та технологій Міністерства внутрішніх справ України», з благоустроєм прилеглої території за адресою: м. Одеса, Приморський район, вул. Донорська (колишня – Слєпньова), 6А» в розрізі трьох пускових комплексів.
Товариством з обмеженою відповідальністю «Ідеал Проджект» за вказаним об’єктом здійснено коригування проєктної документації та отримано експертний звіт від 03.11.2025 № 1011/е/25-039-ЦБ (додається).
В зв’язку з коригуванням проєктної документації (зокрема, внесення змін до технічних умов приєднання до електричних мереж, систем водопостачання та каналізації, винесення існуючих теплових мереж тощо) між ДУ ЦІТ МВС України та ТОВ «БУДІВЕЛЬНА ІНДУСТРІЯ КАНТРІІНВЕСТБУД» укладено додатково 6 договорів на виконання додаткових будівельно-монтажних робіт.
В зв’язку з вищезазначеним, на виконання вимог статті 11 Закону України «Про архітектурну діяльність» в частині забезпечення Замовником здійснення авторського та технічного нагляду на об’єкті будівництва, необхідність укладання договору з ТОВ ПРОЕКТ-СТУДІЯ на здійснення технічного нагляду за проведенням робіт з реконструкції на об’єктах Замовника на суму 8 000,00 грн (що не перевищує 50 % від суми основного договору від 19.12.2024 № 411/2024 (2ПК), обґрунтована.
Обсяг закупівлі визначається на підставі річного планування, а також з урахуванням потреби замовника на період до кінця 2026 року.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-16-006565-a
Код ДК 021:201571240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги