Тендер: Послуги з очищення комунальних доріг від снігу спеціалізованою технікою
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКомунальне підприємство "ВК-Сервіс" Великокучурівської сільської ради Чернівецького району Чернівецької області
Код44775759
АдресаУкраїна, 59052, Чернівецька область, с. Великий Кучурів, вул.Головна, 3
Основна контактна особа
ІмʼяІлля Денисенко
Телефон380991429844
E-mailvkservice2022@gmail.com
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги з очищення комунальних доріг від снігу спеціалізованою технікоюКод ДК021: 90620000-9 Послуги з прибирання снігу | 80 година | До 31 груд 2026 | Україна, 59052, Чернівецька область, с. Великий Кучурів, вул.Головна, 3 |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 16 січня 2026 11:38:37 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-16-005346-a
ID Prozorrofaac4bdd80b944d5b68bb1746abd1e6f
Очікувана вартість200 000 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняКП «ВК-Сервіс» була оголошена закупівля за процедурою відкриті торги (з особливостями) в електронній системі закупівель за ідентифікатором UA-2026-01-05-006685-a. 13.01.2026 року через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником, відкриті торги щодо Закупівлі автоматично відмінені електронною системою закупівель відповідно до п. 51 Особливостей. Звіт про результати проведення процедури закупівлі додається (ID оголошення - UA-2026-01-05-006685-a). При цьому у Замовника існує потреба в Закупівлі.
Водночас, як передбачено чинним законодавством, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель. Отже, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану Замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі щебня з гравію та застосування під час здійснення Закупівлі, як виняток, підстави за підпунктом 6 пункту 13 Особливостей: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації, і укладення договору.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-16-006464-a
Код ДК 021:201590620000-9 Послуги з прибирання снігу
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ФОП Костиняк Микола Дмитрович | переможець | 200 000,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
16 січ о 11:38Останні зміни
16 січ о 11:38Очікувана вартість
200 000.00UAH з ПДВ