IDUA-2026-01-16-005709-a
ID Prozorro005c6247e9d243d6bc54921e2fb21ded
Очікувана вартість370 170 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування укладання договору без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу: 1) Постанова Кабінету Міністрів України від 12.10.2022р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування", а саме: абзац 4 підпункту 5 пункту 13 - відсутність конкуренції з технічних причин;
2) Закон України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. № 922-VIII (зі змінами);
3) Закон України «Про природні монополії» від 20.04.2000р. №1682-ІІІ;
4) Згідно до Порядку складання та ведення зведеного переліку суб’єктів природних монополій від 28.11.2012р. № 874-р, ПрАТ «ДТЕК Київські Електромережі» входить до зведеного переліку суб’єктів природних монополій на ринку послуг з розподілу електричної енергії на території м. Києва, розміщено на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України.
5) Зведений перелік суб’єктів природних монополій, який розміщено на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України станом на 30.11.2025 року;
6) Реєстр суб'єктів природних монополій, які провадять господарську діяльність у сфері енергетики, який розміщено на офіційному веб-сайті НКРЕКП станом на 30.11.2025 року.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-16-007956-a
Код ДК 021:201565310000-9 Розподіл електричної енергії