IDUA-2026-01-16-010237-a
ID Prozorro931747a00ff844e4a220dbd15d7a7113
Очікувана вартість40 800 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняЗамовником було оголошено процедуру закупівлі: «85120000-6 Лікарська практика та
супутні послуги Щозмінний передрейсовий та післярейсовий медичний огляд водіїв
Львівського РЦОМ ПС 750 кВ Західноукраїнська» за номером (ідентифікатор тендеру: UA-2025-
12-01-013325-a), яка була відмінена через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у
відкритих торгах у строк, установлений замовником, відкриті торги щодо закупівлі автоматично
відмінені електронною системою закупівель відповідно до п. 51 Особливостей. Звіт про результати
проведення процедури закупівлі додається.
Відповідно до висновку про актуальність закупівлі від 09.12.2025 року АзЗ-309084 існує
потреба у здійсненні Закупівлі.
Обсяг закупівлі визначається на підставі річного плану НЕК «Укренерго» 2026 року.
Згідно підпункту 6 пункту 13 Особливостей, а саме: відмінено відкриті торги через
неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений
замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі,
його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до
суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були
визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих
особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість
предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які
відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника
процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної
пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий
прийнятний відсоток був зазначений в тендерній документації, замовником здійснюється
придбання товару шляхом укладання договору про закупівлю без застосування відкритих
торгів/або електронного каталогу для закупівлі товару.
Додаток: ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі: UA-2025-12-01-013325-a
Ідентифікатор плануUA-P-2025-12-31-006148-a
Код ДК 021:201585120000-6 Лікарська практика та супутні послуги