Тендер: Електрична енергія (універсальна послуга)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваРАДЕХІВСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Код22375166
АдресаУкраїна, 80200, Львівська область, Шептицький р-н, місто Радехів, вул. Шептицького, буд. 4
Основна контактна особа
ІмʼяТетяна Костюк
Телефон+380683058881
E-mailtatiana_hrabunska@ukr.net
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Електрична енергія (універсальна послуга)Код ДК021: 09310000-5 Електрична енергія | 24 700 кіловат-година12.34 UAH з ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, 80200, Львівська область, м. Радехів, вул. Шептицького, 4 |
Документи закупівлі
10Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Постанова 1177 від 05.10.2018.docx | Не вказано | Тендеру | 16 січня 2026 17:54:16 | Перегляд |
2 | Постанова 1268 від 26.10.2018.docx | Не вказано | Тендеру | 16 січня 2026 17:54:16 | Перегляд |
3 | Постанова 1995 від 05.12.2025.docx | Не вказано | Тендеру | 16 січня 2026 17:54:16 | Перегляд |
4 | ЗУ Про ринок електричної енергії.docx | Не вказано | Тендеру | 16 січня 2026 17:54:16 | Перегляд |
5 | Наказ (4).PDF | Не вказано | Тендеру | 16 січня 2026 17:54:16 | Перегляд |
6 | Постанова 429 від 14.06.2018.docx | Не вказано | Тендеру | 16 січня 2026 17:54:16 | Перегляд |
7 | Постанова 312 від 14.03.2018.docx | Не вказано | Тендеру | 16 січня 2026 17:54:16 | Перегляд |
8 | Протокол (10).PDF | Не вказано | Тендеру | 16 січня 2026 17:54:16 | Перегляд |
9 | Постанова 1469 від 27.12.2017.docx | Не вказано | Тендеру | 16 січня 2026 17:54:16 | Перегляд |
10 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 16 січня 2026 17:58:45 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-16-014359-a
ID Prozorroa37b45728b254df19fa7473495f0f8df
Очікувана вартість304 800 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняАбзац 6 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідповідно до п. 93 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про ринок електричної енергії» № 2019-VIII (далі – Закон), універсальна послуга - постачання електричної енергії побутовим та малим непобутовим споживачам, що гарантує їхні права бути забезпеченими електричною енергією визначеної якості на умовах, визначених відповідно до цього Закону, на всій території України.
Відповідно до п. 42 ч. 1 ст. 1 Закону малий непобутовий споживач - споживач, який не є побутовим споживачем і купує електричну енергію для власного споживання, електроустановки якого приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 50 кВт.
Електроустановка(-ки) замовника приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 50 кВт.
Отже, Замовник в розумінні Закону відноситься до малих непобутових споживачів та має право бути забезпеченими електричною енергією визначеної якості на умовах, визначених відповідно до ст. 63 Закону, а саме на умовах універсальної послуги.
Закупівля електричної енергії саме на умовах універсальної послуги повністю забезпечує дотримання основних принципів проведення публічних закупівель, визначених ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: максимальну економію та ефективність, відкритість та прозорість, недискримінацію учасників, запобігання корупційним діям і зловживанням.
Відповідно до постанови НКРЕКП від 14.06.2018 р. № 429 ТОВ «Львівенергозбут» отримало ліцензію на постачання електричної енергії споживачу.
ТОВ «Львівенергозбут» включене до Переліку постачальників універсальних послуг на закріпленій території, затвердженого постановою НКРЕКП «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо передачі даних побутових та малих не побутових споживачів постачальнику електричної енергії, на якого відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» покладається виконання функції універсальної послуги на закріпленій території» №1268 від 26.10.2018 р.
НКРЕКП, як орган державного регулювання у сфері енергетики, що забезпечує реалізацію цінової і тарифної політики в енергетиці, прийнявши вказану постанову №1995 про затвердження для ТОВ «Львівенергозбут», як постачальника універсальних послуг, тарифу на послуги постачальника універсальних послуг, визначила, що з 01.01.2026 р. ТОВ «Львівенергозбут» і надалі є постачальником універсальної послуги та у 2026 році здійснює діяльність з надання універсальної послуги.
На підставі вищевикладеного, для закупівлі електричної енергії для потреб 2026 року Замовник застосовує підпункт 5 п. 13 вказаних Особливостей та здійснює закупівлю електричної енергії шляхом укладення договору про закупівлю з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії без застосування відкритих торгів/ електронного каталогу
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-16-019407-a
Код ДК 021:201509310000-5 Електрична енергія
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЬВІВЕНЕРГОЗБУТ" | переможець | 304 800,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
16 січ о 17:54Останні зміни
16 січ о 17:58Очікувана вартість
304 800.00UAH з ПДВ