IDUA-2026-01-19-013602-a
ID Prozorrof3ddcd9ed81848e69080e89ebe7cdd86
Очікувана вартість650 000 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
Обґрунтування
Закупівля здійснюється відповідно до абз. 4 пп. 5 п. 13 Постанова КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків - відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-19-016925-a
Код ДК 021:201509320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція