Тендер: Послуги з розподілу електричної енергії (код 65310000-9 національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник")
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваУПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ДЕСНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Код37501684
Веб-сайтhttp://ruodesn.gov.ua/
АдресаУкраїна, 02217, м. Київ, вулиця Закревського, будинок 15-А
Основна контактна особа
ІмʼяШпак Юлія Борисівна
Телефон0969809160
E-mailuliashpak01091991@gmail.com
URLhttp://ruodesn.gov.ua/
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги з розподілу електричної енергії
Код ДК021: 65310000-9 Розподіл електричної енергії | 3 225 774 кіловат-година | До 31 груд 2026 | Україна, 02217, м. Київ, м. Київ, заклади освіти Деснянського району міста Києва, відповідно до документації |
Документи закупівлі
2Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Обгрунтування 16.01.2026 розподіл.pdf | Не вказано | Тендеру | 20 січня 2026 11:24:46 | Перегляд |
2 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 20 січня 2026 11:25:31 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-20-005295-a
ID Prozorro0f78a6b114d249f2a23695284bc16cff
Очікувана вартість3 649 955.51 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
Обґрунтування Абзацом 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Дана підстава застосовується у разі якщо роботи/товари/послуги, через будь-які обґрунтовані та підтверджені технічні причини, в тому числі встановлені законодавством, можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб`єктом господарювання за відсутності при цьому альтернативи, зокрема, суб'єктами природних монополій, що регулюється Законом України “Про природні монополії” (далі – Закон про природні монополії). Так, частиною другою статті 5 Закону про природні монополії визначено, що зведений перелік суб’єктів природних монополій ведеться Антимонопольним комітетом України на підставі реєстрів суб’єктів природних монополій у сфері житлово-комунального господарства, що формуються національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, а в інших сферах, в яких діють суб’єкти природних монополій, - національними комісіями регулювання природних монополій у відповідній сфері або органами виконавчої влади, що здійснюють функції такого регулювання до створення зазначених комісій.
Отже, у разі закупівлі товарів/робіт/послуг, що виробляються суб'єктами природних монополій, замовник може застосувати підставу для укладання прямого договору за виключенням.
Оскільки суб'єкт господарювання ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» здійснює ліцензійну діяльність з розподілу електричної енергії та займає монопольне становище на ринку послуг на території м. Києва, відповідно до постанови НКРЕКП ВІД 13.11.2018 № 1411 договір про закупівлю може бути укладений лише з вищезазначеним суб'єктом, за відсутніості конкуренції з технічних причин.
Документальним підтвердженням відсутності конкуренції з технічних причин є наявність даного суб'єкта у Зведеному переліку суб’єктів природних монополій, який наразі знаходиться у відкритому доступі на сайті АМКУ: https://amcu.gov.ua/napryami/konkurenciya/arhiv-zvedenogo-pereliku-prirodnih-monopolij/zvedenyi-perelik-pryrodnykh-monopolii-2024
Таким чином, наявні підстави для укладення договору без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу відповідно до підпункту 5 пункту 13 Особливостей.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-20-006266-a
Код ДК 021:201565310000-9 Розподіл електричної енергії
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Приватне акціонерне товариство "ДТЕК Київські електромережі", | переможець | 3 649 955,51 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
20 січ о 11:24Останні зміни
20 січ о 11:25Очікувана вартість
3 649 955.51UAH з ПДВ