Тендер: Послуги з постачання теплової енергії
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКомунальне некомерційне підприємство «Хмельницький обласний центр медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям» Хмельницької обласної ради
Код03397475
АдресаУкраїна, 29016, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Івана Пулюя, будинок 4
Основна контактна особа
ІмʼяМовчан Тетяна Сергіївна
Телефон+380382671810
E-mailhocmrpdd-khm@ukr.net
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги з постачання теплової енергіїКод ДК021: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція | 560 гігакалорія | До 31 груд 2026 | Україна, 29016, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Пулюя Івана, будинок 4 |
Документи закупівлі
3Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Обгрунтування тепло.pdf | Не вказано | Тендеру | 20 січня 2026 17:48:58 | Перегляд |
2 | 83 тепло монополія.pdf | Не вказано | Тендеру | 20 січня 2026 17:48:58 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 20 січня 2026 18:10:34 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-20-017159-a
ID Prozorro6f0fe294e9f04d72907f497ea1d15715
Очікувана вартість2 391 600 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідповідно до пп.5 п.13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Для забезпечення діяльності закладу у 2026 році, необхідно здійснити закупівлю та укласти договір з МКП «ХМЕЛЬНИЦЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» по предмету закупівлі згідно з кодом ДК 021:2015 09320000-8 - Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (послуги з постачання теплової енергії), на загальну вартість 2 391 600,00 грн (два мільйони триста дев’яносто одна тисяча шістсот гривень 00 копійок ) з ПДВ та кількість: послуги з постачання теплової енергії - 560 ГКал; строк поставки: до 31 грудня 2026 року включно.
Згідно зі статтею 5 Закону України «Про природні монополії», до сфери діяльності природних монополій віднесено, зокрема, транспортування теплової енергії. Відповідно до інформації, яка міститься в Зведеному переліку суб'єктів природних монополій станом на 31.12.2025 рік, випливає, що на території Хмельницької області, а саме на території м. Хмельницький, діє суб’єкт природної монополії з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами – МКП «ХМЕЛЬНИЦЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО», код ЄДРПОУ 03356571 (порядковий номер 83).
Теплова мережа Замовника підключена до загальної мережі МКП «ХМЕЛЬНИЦЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО», код ЄДРПОУ 03356571. Отже ми, як замовник торгів, через відсутність конкуренції з технічних причин, яка має бути документально підтверджена замовником, не маємо можливості здійснювати закупівлю послуг з постачання теплової енергії в інших організацій. Дані послуги за нашим місцезнаходженням може бути надані лише певним виконавцем, а саме МКП «ХМЕЛЬНИЦЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО», код ЄДРПОУ 03356571. Інша альтернатива відсутня. Тому договір про закупівлю послуг з постачання теплової енергії може бути укладений лише з одним постачальником, а саме з МКП «ХМЕЛЬНИЦЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО», код ЄДРПОУ 03356571.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-20-022588-a
Код ДК 021:201509320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
МКП “Хмельницьктеплокомуненерго” | переможець | 2 391 600,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
20 січ о 17:48Останні зміни
20 січ о 18:12Очікувана вартість
2 391 600.00UAH з ПДВ