Тендер: Послуги з централізованого водовідведення
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКомунальне некомерційне підприємство Ізюмської міської ради "Центральна міська лікарня Піщанської Богоматері"
Код02003304
АдресаУкраїна, 64300, Харківська область, Ізюм, вулиця Залікарняна/провулок Залікарняний, будинок 5/4
Основна контактна особа
ІмʼяКлочко Сергій
Телефон380997996525
E-mailserg_kloch@ukr.net
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги з централізованого водовідведенняКод ДК021: 90430000-0 Послуги з відведення стічних вод | 9 613 метр кубічний | Від 01 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 64300, Харківська область, Ізюм, вулиця Залікарняна / провулок Залікарняний, будинки 5/4; вулиця Заводська, будинок 35; вул. Степана Бандери,29/2, вул. Покровська,24 |
Документи закупівлі
2Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | 2_протокол_4_16.01.2026_СТОКИ_пп5_п13.pdf | Не вказано | Тендеру | 20 січня 2026 17:49:29 | Перегляд |
2 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 20 січня 2026 17:50:10 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-20-017166-a
ID Prozorro16d5169ff9874750b857dc2e30ab1930
Очікувана вартість220 791.38 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Для забезпечення нормального функціонування медичного закладу КНП «ЦМЛ Піщанської Богоматері» та враховуючи наявну потребу замовника, існує необхідність у здійсненні закупівлі послуг за предметом закупівлі Послуги з централізованого водовідведення ДК 021:2015 –90430000-0 – «Послуги з відведення стічних вод».
Відповідно до абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. грн, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. грн, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн грн, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Природні монополії регулюються нормами Закону України «Про природні монополії» від 20.04.2000 № 1682-III (далі — Закон № 1682). Природна монополія — стан товарного ринку, при якому задоволення попиту на цьому ринку є більш ефективним за умови відсутності конкуренції внаслідок технологічних особливостей виробництва (у зв'язку з істотним зменшенням витрат виробництва на одиницю товару в міру збільшення обсягів виробництва), а товари (послуги), що виробляються суб'єктами природних монополій, не можуть бути замінені у споживанні іншими товарами (послугами), у зв'язку з чим попит на цьому товарному ринку менше залежить від зміни цін на ці товари (послуги), ніж попит на інші товари (послуги) (абз. 2 ч. 1 ст. 1 Закону № 1682).
Відповідно до частини 2 статті 5 Закону № 1682 зведений перелік суб’єктів природних монополій (далі — Зведений перелік) веде АМКУ на підставі реєстрів суб’єктів природних монополій у сфері житлово-комунального господарства, які формує НКРЕКП, а в інших сферах, в яких діють суб’єкти природних монополій, — національні комісії регулювання природних монополій у відповідній сфері або органи виконавчої влади, що здійснюють функції такого регулювання до створення зазначених комісій.
Відповідно до пункту 7 Порядку складання та ведення зведеного переліку суб’єктів природних монополій, затвердженого розпорядженням АМКУ від 28.11.2012 № 874-р, Зведений перелік розміщується щомісяця до 20 числа на офіційному веб-сайті АМКУ (http://www.amc.gov.ua).
Так, на території, де розміщені об’єкти медичного закладу КНП «ЦМЛ Піщанської Богоматері», право провадити господарську діяльність з централізованого водопостачання має Ізюмське комунальне виробниче водопровідно-каналізаційне підприємство, код за ЄДРПОУ 24673063.
Ізюмське комунальне виробниче водопровідно-каналізаційне підприємство, код за ЄДРПОУ 24673063, включено до Зведеного переліку суб’єктів природних монополій станом на 30.11.2025 р., публікація на офіційному веб-сайті АМКУ 19.12.2025 р. за № 84 та до реєстру Суб’єктів природних монополій у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та централізованого водовідведення НКРЕКП станом на 30.11.2025 р., публікація на офіційному сайті https://www.nerc.gov.ua (дата оновлення) 09.12.2025 р. за № 84
Водночас, як передбачено чинним законодавством, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель.
Отже, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби в умовах воєнного стану замовник прийняв рішення щодо здійснення закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі послуг та застосування під час здійснення закупівлі, як виняток, підстави за підпунктом 5 пункту 13 Особливостей: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку - відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
З огляду на викладене, рішення замовника про проведення закупівлі відповідає чинному законодавству.
Перелік документів, якими підтверджується наявність підстави для застосування виключення за Особливостями (документальне підтвердження):
1. ЗВЕДЕНИЙ ПЕРЕЛІК СУБ'ЄКТІВ ПРИРОДНИХ МОНОПОЛІЙ станом на 30.11.2025 р. (АМКУ)
2. РЕЄСТР СУБ'ЄКТІВ ПРИРОДНИХ МОНОПОЛІЙ, ЯКІ ПРОВАДЯТЬ ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ У СФЕРАХ ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ, ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОВІДВЕДЕННЯ станом на 30.11.2025 р. (НКРЕКП)
Враховуючи викладене вище, для забезпечення нормального функціонування медичного закладу КНП «ЦМЛ Піщанської Богоматері» та з метою задоволення потреби на 2026 рік у послугах за предметом закупівлі Послуги з централізованого водовідведення ДК 021:2015 –90430000-0 – «Послуги з відведення стічних вод» необхідно здійснити закупівлю без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу шляхом укладання договору про закупівлю без використання електронної системи закупівель на підставі абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей - відсутність конкуренції з технічних причин.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-20-017583-a
Код ДК 021:201590430000-0 Послуги з відведення стічних вод
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Ізюмське комунальне виробниче водопровідно-каналізаційне підприємство | переможець | 220 791,38 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
20 січ о 17:49Останні зміни
20 січ о 17:50Очікувана вартість
220 791.38UAH з ПДВ