IDUA-2026-01-21-005486-a
ID Prozorro014107c3b249419aaffcb3250b43af6a
Очікувана вартість335 200 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
Обґрунтування Відповідно до підпункту 5 п. 13 «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт i послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в У країни та протягом 90 днів з дня його припинення a6o скасування». які затверджені постановою Кабінету Міністрів України №1178 від 12.10.2022p. із змінами та доповненнями (далі - Особливості), передбачено, що придбання замовниками товарів i послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить a6o перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становись a6o перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить a6o перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли товари можуть бути поставлені виключно певним суб’єктом господарювання - у випадку відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-21-007140-a
Код ДК 021:201590430000-0 Послуги з відведення стічних вод