Тендер: Надання універсальних електронних комунікаційних послуг (інформаційно-телекомунікаційні послуги, а саме фіксований місцевий телефонний зв’язок)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ ТА НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ІМ. ПРОФ. О.І. МЕЩАНІНОВА" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Код02003557
Веб-сайтhttp://lshmd.city.kharkov.ua/
АдресаУкраїна, 61103, Харківська область, місто Харків, пров. Остаповича Ігоря, будинок 3 А
Основна контактна особа
ІмʼяОлександра Підгірна
Телефон+380577258248
E-mailtender-pidgirna@ukr.net
URLhttp://lshmd.city.kharkov.ua/
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Надання універсальних електронних комунікаційних послуг (інформаційно-телекомунікаційні послуги, а саме фіксований місцевий телефонний зв’язок)Код ДК021: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних | 1 послуга | Від 01 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, м. Харків, вул. Отакара Яроша, 3-Б; вул. Вартових Неба, 42; пров. Ігоря Остаповича, 3-А |
Документи закупівлі
7Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Обґрунтування підстави.pdf | Не вказано | Тендеру | 21 січня 2026 13:56:39 | Перегляд |
2 | 1. Рішення виконавчого комітету ХМР від 03.12.2003 р. №1201.pdf | Не вказано | Тендеру | 21 січня 2026 13:56:39 | Перегляд |
3 | 2. Атестати відповідності від 06.12.2024 року №2065В, №2066В, №2067В, №2069В.pdf | Не вказано | Тендеру | 21 січня 2026 13:56:39 | Перегляд |
4 | 3. Розпорядження Харківського міського голови від 19.06.2006 р. №1413.pdf | Не вказано | Тендеру | 21 січня 2026 13:56:39 | Перегляд |
5 | 4. Дозвіл на використання номерного ресурсу (НР100431).pdf | Не вказано | Тендеру | 21 січня 2026 13:56:39 | Перегляд |
6 | 5. Витяг з Висновку № 3037 від 10.05.2024.pdf | Не вказано | Тендеру | 21 січня 2026 13:56:39 | Перегляд |
7 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 21 січня 2026 13:58:11 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-21-010656-a
ID Prozorro1e5318be01a347658eee705063467e74
Очікувана вартість120 100 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняОбґрунтування підстави для здійснення закупівлі:
Відповідно до статті 64 Конституції України в умовах воєнного або надзвичайного стану тимчасово можуть встановлюватись окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень.
Указом Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 (зі змінами) термін дії воєнного стану встановлено до 03.02.2026 року.
Статтею 4 Указу № 64/2022 Кабінету Міністрів України постановлено невідкладно:
1) ввести в дію план запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Україні;
2) забезпечити фінансування та вжити в межах повноважень інших заходів, пов'язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану на території України.
Стаття 12-1 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» передбачає, що Кабінет Міністрів України в разі введення воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях:
1) працює відповідно до Регламенту Кабінету Міністрів України в умовах воєнного стану;
2) розробляє та вводить в дію План запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в окремих місцевостях України з урахуванням загроз та особливостей конкретної ситуації, яка склалася;
3) організовує та здійснює керівництво центральними та іншими органами виконавчої влади в умовах воєнного стану;
4) після початку збройного конфлікту здійснює заходи щодо створення відповідно до норм міжнародного гуманітарного права безпечних зон, організованих у спосіб, який дає змогу забезпечити захист цивільних осіб;
5) визначає особливості здійснення оборонних та публічних закупівель із забезпеченням захищеності державних замовників і замовників від воєнних загроз.
Згідно з сьомим абзацом пункту 5 частини 1 статті 20 Закону України від 27.02.2014 № 794 «Про Кабінет Міністрів України» Кабінет Міністрів України здійснює керівництво єдиною системою цивільного захисту України, мобілізаційною підготовкою національної економіки та переведенням її на режим роботи в умовах надзвичайного чи воєнного стану.
Пунктом 3-7 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про публічні закупівлі» установлено, що на період дії правового режиму воєнного стану в Україні, введеного Указом Президента України "Про введення воєнного стану в Україні" від 24 лютого 2022 року № 64/2022, затвердженим Законом України "Про затвердження Указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні" від 24 лютого 2022 року № 2102-IX, та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування особливості здійснення закупівель товарів, робіт та послуг для замовників, передбачених цим Законом (далі - Особливості), визначаються Кабінетом Міністрів України із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз та з дотриманням вимог, встановлених пунктом 3-8 цього розділу.
Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за абзацом 4 підпункту 5 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Обсяг закупівлі визначається на підставі наявної потреби замовника протягом 2026 року.
Закупівля здійснюється на підставі абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей, враховуючи наступне.
На виконання рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 03.12.2003 № 1201 «Про створення та функціювання Єдиної інформаційної системи Харківської міської ради та її виконавчих органів, використання електронної пошти у виконавчих органах Харківської міської ради», з метою створення та забезпечення роботи Єдиної інформаційної системи Харківської міської ради та її виконавчих органів та впорядкування питань щодо використання електронної пошти, затверджено Положення про Єдину інформаційну систему Харківської міської ради та її виконавчих органів, а також покладено на комунальне підприємство «Міський інформаційний центр» (ідентифікаційний код 32135675) технічне та методичне забезпечення заходів із створення та забезпечення роботи Єдиної інформаційної системи Харківської міської ради та її виконавчих органів та інші обов’язки технічного адміністратора відповідно до Положення.
Єдина інформаційна система Харківської міської ради та її виконавчих органів (ЄІС ХМР) – єдиний комплекс (система) впорядкованих та взаємопов’язаних технічних засобів, програмного забезпечення та інформаційних ресурсів з метою їх використання для потреб Харківської міської ради, міського голови та виконавчих органів міської ради.
Cтворенням відповідно до рішення виконкому Харківської міської ради від 03.12.2003 № 1201 ЄІС ХМР досягнуто наступної метою:
- створення єдиного інформаційного ресурсу міста Харкова, з метою поєднання різноманітних інформаційних ресурсів для забезпечення їх ефективного використання щодо потреб міської ради та її виконавчих органів;
- створення необхідних умов для підвищення ефективності та якості інформаційного забезпечення діяльності Харківської міської ради, міського голови та виконавчих органів ради з вирішення соціально-економічних та інших питань розвитку міста шляхом ефективного застосування сучасних інформаційних технологій, технічних і програмних засобів.
ЄІС ХМР являє собою великий програмно-апаратний комплекс, який складається з багатьох підсистем:
високопродуктивна серверна інфраструктура з віртуалізацією обчислювальних ресурсів;
інфраструктура зберігання та резервного копіювання даних;
мережева інфраструктура, яка використовує резервування високошвидкісних каналів передачі даних і доступу до ресурсів Інтернет;
доменна інфраструктура авторизації користувачів і керування їхніми правами;
телекомунікаційна інфраструктура цифрового телефонного зв’язку;
інженерна інфраструктура підтримки роботи серверного та телекомунікаційного обладнання;
спеціалізоване серверне та прикладне програмне забезпечення.
Кожна з підсистем ЄІС ХМР є невід’ємною складовою інших.
Комунальне підприємство «Міський інформаційний центр» як технічний адміністратор ЄІС ХМР, на яке покладається технічне та методичне забезпечення заходів з її створення та обслуговування, має Атестати відповідності системи захисту інформації від 06.12.2024 року №2065В, №2066В, №2067В, №2069В.
На виконання розпорядження міського голови від 19.06.2006 № 1413 «Про впровадження системи телефонного зв’язку на базі IP телефонії», комунальним підприємством «Міський інформаційний центр» розроблено проект системи телефонного зв’язку на базі IP телефонії та забезпечено її впровадження згідно з планом – графіком. Отже, для підвищення ефективності керування міською територією побудована цифрова міська система телефонного зв’язку, що базується на технології VoIP, яка поєднує у собі кращі риси сучасного мобільного зв’язку та комп’ютерних інформаційних технологій. Під час побудови та впровадження системи фіксованого місцевого телефонного зв’язку згідно розпорядження міського голови від 19.06.2006 № 1413 використано транспортну інфраструктуру з волоконно-оптичними каналами зв’язку, серверні майданчики, мережеве та серверне обладнання ЄІС ХМР. Таким чином, дана система телефонного зв’язку є складовою (сегментом) ЄІС ХМР.
Комунальне підприємство «Міський інформаційний центр» внесене до реєстру постачальників електронних комунікаційних мереж та/або послуг за № 79 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку; має Дозвіл на використання номерного ресурсу ємністю 10000 номерів з індексами 7250ххх-7258ххх, 7607ххх у м. Харків (НР100431).
Надання послуги, що є предметом закупівл, здійснюється цілодобово і не допускає можливості припинення та зміни оператора телекомунікацій для отримання послуг зв’язку з індексами 7250ххх-7258ххх, 7607ххх, у тому числі міні-АТС.
За результатами проведення комісійного комп’ютерно-технічного дослідження та дослідження електронних комунікацій експерти Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. засл. проф. М.С. Бокаріуса» дійшли наступних висновків:
1. Побудована комунальним підприємством «Міський інформаційний центр» Єдина інформаційна система Харківської міської ради та її виконавчих органів (в цілому та за окремими складовими (сегментами)) виконує функції, відповідно до визначеної мети та рішення виконкому Харківської міської ради від 03.12.2003 №1201 «Про створення та функціювання Єдиної інформаційної системи Харківської міської ради та її виконавчих органів, використання електронної пошти у виконавчих органах Харківської міської ради».
2. Використання окремих складових частин Єдиної інформаційної системи Харківської міської ради та її виконавчих органів, побудованої комунальним підприємством «Міський інформаційний центр», без порушення функцій цієї системи, зокрема, в рамках надання комунальним підприємством «Міський інформаційний центр» інформаційно-комунікаційних послуг споживачам, без використання центрального програмно-апаратного комплексу даної системи є неможливим.
3. На момент проведення дослідження відсутня конкуренція з технічних причин у комунального підприємства «Міський інформаційний центр» як надавача інформаційно-комунікаційних послуг Харківській міській раді, її виконавчим органам, підприємствам, установам, організаціям комунальної форми власності, з використанням ресурсів Єдиної інформаційної системи Харківської міської ради та її виконавчих органів.
Витяг з висновку експертів Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. засл. проф. М.С. Бокаріуса» №3037 від 10.05.2024 року за результатами проведення комісійного комп’ютерно-технічного дослідження та дослідження електронних комунікацій додається.
Замовник відповідно до п. 1.2. Статуту є неприбутковим підприємством, здійснює некомерційну господарську діяльність відповідно до п. 1.4. Статуту, заснований на комунальній власності (організаційно-правова форма - комунальне підприємство, засновник – Харківська міська рада), підпорядкований та підзвітний Департаменту охорони здоров’я Харківської міської ради.
Враховуючи відсутність конкуренції, а також те, що використання окремих складових частин Єдиної інформаційної системи Харківської міської ради та її виконавчих органів, побудованої комунальним підприємством «Міський інформаційний центр», без порушення функцій цієї системи, зокрема, в рамках надання комунальним підприємством «Міський інформаційний центр» інформаційно-комунікаційних послуг споживачам, без використання центрального програмно-апаратного комплексу даної системи є неможливим, оскільки з технічних причин послуги фіксованого місцевого телефонного зв’язку з використанням ресурсів Єдиної інформаційної системи Харківської міської ради та її виконавчих органів для Замовника можуть бути надані лише комунальним підприємством «Міський інформаційний центр» (ідентифікаційний код 32135675), що підтверджується документально, відповідно до абзацу 4 пп. 5 п. 13 Особливостей Замовником може бути укладено прямий договір без застосування відкритих торгів.
Водночас, як передбачено чинним законодавством, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель.
Таким чином, враховуючи зазначене вище, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану, Замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару та застосування під час здійснення Закупівлі, як виняток, підстави за абзацом 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником, і укладення договору.
З огляду на викладене, рішення щодо проведення закупівлі відповідає чинному законодавству.
За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 3-8 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону.
Разом із звітом про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, Замовник оприлюднює в електронній системі закупівель договір про закупівлю та додатки до нього, а також обґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей у вигляді цього файлу «Обґрунтування підстави», затвердженого керівником Замовника.
Перелік документів, якими підтверджується наявність підстави для застосування виключення за Особливостями (документальне підтвердження):
- рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 03.12.2003 № 1201 «Про створення та функціювання Єдиної інформаційної системи Харківської міської ради та її виконавчих органів, використання електронної пошти у виконавчих органах Харківської міської ради»;
- атестати відповідності системи захисту інформації від 06.12.2024 року №2065В, №2066В, №2067В, №2069В;
- розпорядження міського голови від 19.06.2006 № 1413 «Про впровадження системи телефонного зв’язку на базі IP телефонії»;
- дозвіл на використання номерного ресурсу (НР100431);
- витяг з висновку експертів Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. засл. проф. М.С. Бокаріуса» №3037 від 10.05.2024 року за результатами проведення комісійного комп’ютерно-технічного дослідження та дослідження електронних комунікацій.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-20-020744-a
Код ДК 021:201564210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР" | переможець | 120 100,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
21 січ о 13:56Останні зміни
21 січ о 13:58Очікувана вартість
120 100.00UAH з ПДВ