Тендер: Послуга з постачання теплової енергії
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваУПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Код44138014
АдресаУкраїна, 65481, Одеська область, Південне, пр.Григорівського десанту, будинок 18
Основна контактна особа
ІмʼяКостіна Вікторія
Телефон380971569322
E-mailvikichkostina@gmail.com
Перелік позицій
6| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Абонентське обслуговуванняКод ДК021: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція | 12 місяць | Від 01 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 65481, Одеська область, Південне, вул. Т. Г. Шевченко, 7 |
2 | Абонентське обслуговуванняКод ДК021: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція | 12 місяць | Від 01 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 65481, Одеська область, Південне, вул. Хіміків, 14 |
3 | Послуги з постачання теплової енергії з урахуванням витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів (умовно постійна частина тарифу)Код ДК021: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція | 12 місяць | Від 01 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 65481, Одеська область, Південне, вул. Т. Г. Шевченко, 7 |
4 | Послуги з постачання теплової енергії з урахуванням витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів (умовно постійна частина тарифу)Код ДК021: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція | 12 місяць | Від 01 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 65481, Одеська область, Південне, вул. Хіміків, 14 |
5 | Послуги з постачання теплової енергії з урахуванням витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів (умовно змінна частина тарифу)Код ДК021: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція | 10 гігакалорія | Від 01 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 65481, Одеська область, Південне, вул. Т. Г. Шевченко, 7 |
6 | Послуги з постачання теплової енергії з урахуванням витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів (умовно змінна частина тарифу)Код ДК021: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція | 40 гігакалорія | Від 01 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 65481, Одеська область, Південне, вул. Хіміків, 14 |
Документи закупівлі
4Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Обгрунтування підстави здійснення закупівлі (теплова енергія).pdf | Не вказано | Тендеру | 21 січня 2026 17:29:53 | Перегляд |
2 | reestr_monopol_teplo-vodo_31_12_2025.xlsx | Не вказано | Тендеру | 21 січня 2026 17:29:53 | Перегляд |
3 | gruden-2025.pdf | Не вказано | Тендеру | 21 січня 2026 17:30:13 | Перегляд |
4 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 21 січня 2026 17:31:23 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-21-018575-a
ID Prozorroc887c22d04f748e5bc0a9ce0fa737f01
Очікувана вартість235 069.86 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Положеннями Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою від 12.10.2022 р. № 1178 (далі — Особливості), передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 5 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Відповідно до абзацу 2 частини 1 статті 1 Закону України «Про природні монополії» від 20.04.2000 р. № 1682-ІІІ (далі – ЗУ «Про природні монополії») природна монополія — стан товарного ринку, при якому задоволення попиту на цьому ринку є більш ефективним за умови відсутності конкуренції внаслідок технологічних особливостей виробництва (у зв'язку з істотним зменшенням витрат виробництва на одиницю товару в міру збільшення обсягів виробництва), а товари (послуги), що виробляються суб'єктами природних монополій, не можуть бути замінені у споживанні іншими товарами (послугами), у зв'язку з чим попит на цьому товарному ринку менше залежить від зміни цін на ці товари (послуги), ніж попит на інші товари (послуги) (далі — товари).
Відповідно до частини 2 статті 5 ЗУ «Про природні монополії» Зведений перелік суб’єктів природних монополій ведеться Антимонопольним комітетом України на підставі реєстрів суб’єктів природних монополій у сфері житлово-комунального господарства, що формуються національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, а в інших сферах, в яких діють суб’єкти природних монополій, — національними комісіями регулювання природних монополій у відповідній сфері або органами виконавчої влади, що здійснюють функції такого регулювання до створення зазначених комісій.
Порядком складання та ведення зведеного переліку суб’єктів природних монополій, що затверджений розпорядженням Антимонопольного комітету України 28.11.2012 р. № 874-р, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 19.12.2012 р. за № 2119/22431, зокрема, встановлено, що Зведений перелік суб’єктів природних монополій розміщується щомісяця до 20 числа на офіційному вебсайті Антимонопольного комітету України (http://www.amc.gov.ua) — https://amcu.gov.ua/.
Відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, «Про затвердження Порядку складання та ведення НКРЕКП реєстру суб’єктів природних монополій» від 19.10.2017 р. № 1268 реєстр суб’єктів природних монополій, які провадять господарську діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, складає та веде Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
Внесення до Реєстру відомостей про суб'єктів природних монополій, які провадять господарську діяльність у сферах централізованого водопостачання та водовідведення, транспортування теплової енергії відповідно до ліцензій, виданих обласними, Київською міською державними адміністраціями, здійснюється на підставі інформації, наданої до НКРЕКП обласними, Київською міською державними адміністраціями за формою, наведеною в додатку 2 до цього Порядку, не пізніше 5 числа кожного місяця.
Відомості щодо суб'єктів природних монополій, які провадять господарську діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, вносяться НКРЕКП до Реєстру станом на останнє число звітного місяця. Реєстр розміщується щомісяця не пізніше 7 числа на офіційному вебсайті НКРЕКП (http://www.nerc.gov.ua/), відомості з якого щомісяця до 10 числа на електронних та паперових носіях подаються до Антимонопольного комітету України.
Відповідно до інформації зведеного переліку суб’єктів природних монополій, розміщеного на офіційному вебсайті Антимонопольного комітету України, встановлено, що КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ «ЮЖТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО (код ЄДРПОУ 26134519) включено до зведеного переліку суб’єктів природних монополій, в межах місцезнаходження замовника, а саме м. Південне, Одеської області, на ринку транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, займаючи монопольне становище.
Згідно з Реєстром суб'єктів природних монополій у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та централізованого водовідведення КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ «ЮЖТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» включено до Реєстру суб'єктів природних монополій у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на ринку транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, який розміщено на офіційному вебсайті НКРЕКП (http://www.nerc.gov.ua/).
Мережі Замовника підведені безпосередньо до потужностей КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ «ЮЖТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО», яке, у свою чергу, є суб’єктом природних монополій, альтернатива постачання теплової енергії іншим постачальником відсутня з технічних причин, а підключення до інших джерел постачання тепла не обґрунтовано технічними можливостями.
У зв’язку з вищевикладеним постачання теплової енергії можливе виключно КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ «ЮЖТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО», у зв’язку з відсутністю конкуренції з технічних причин, що документально підтверджена.
Водночас, як передбачено чинним законодавством, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель.
Таким чином, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі послуги з постачання теплової енергії, код 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника, та застосування під час здійснення Закупівлі, як виняток, підстави за підпунктом 5 пункту 13 Особливостей
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-21-023755-a
Код ДК 021:201509320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Комунальне підприємство теплових мереж "Южтеплокомуненерго" | переможець | 235 069,86 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
21 січ о 17:29Останні зміни
21 січ о 17:31Очікувана вартість
235 069.86UAH з ПДВ