Тендер: Послуги з централізованого водовідведення (ДК 021:2015: 90430000-0-Послуги з відведення стічних вод)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваСТАРОВИЖІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Код04333224
Веб-сайтhttps://stvselrada.gov.ua/index.php/kontakty
АдресаУкраїна, 44401, Волинська область, Ковельський р-н селище Стара Вижівка, пл.Миру будинок 3
Основна контактна особа
ІмʼяНаталія Гетюк
Телефон+380978665694
E-mailgetuka.n0802@gmail.com
URLhttps://stvselrada.gov.ua/index.php/kontakty
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги з централізованого водовідведення (ДК 021:2015: 90430000-0-Послуги з відведення стічних вод)Код ДК021: 90430000-0 Послуги з відведення стічних вод | 3 900.54 метр кубічний | До 31 груд 2026 | Україна, Волинська область, селище Стара Вижівка, площа Миру3, вул.Шевченка1, вул.Л.Українки1 |
Документи закупівлі
3Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | протокол №17 водовідведення.pdf | Не вказано | Тендеру | 22 січня 2026 10:44:28 | Перегляд |
2 | gruden-2025.pdf | Не вказано | Тендеру | 22 січня 2026 10:44:28 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 22 січня 2026 10:45:36 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-22-003754-a
ID Prozorro3d4060d2f68d436c92c0a0ab2083eca5
Очікувана вартість229 586 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Відповідно до абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. грн, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. грн, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн грн, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Зведений перелік суб’єктів природних монополій ведеться Антимонопольним комітетом України на підставі реєстрів суб’єктів природних монополій у сфері житлово-комунального господарства, що формуються національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, а в інших сферах, яких діють суб’єкти природних монополій, - національними комісіями регулювання природних монополій у відповідній сфері або органами виконавчої влади, що здійснюють функції такого регулювання до створення зазначених комісій.
Відповідно до відомостей зведеного переліку суб’єктів природних монополій, який ведеться Антимонопольним комітетом України постачальник Старовижівське ВУЖКГ є суб’єктом природних монополій.
Враховуючи викладене вище та з метою задоволення потреби на 2026 рік у послугах за предметом закупівлі Послуги з централізованого водовідведення (ДК 021:2015: 90430000-0-Послуги з відведення стічних вод)необхідно здійснити закупівлю без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару шляхом укладання договору про закупівлю без використання електронної системи закупівель.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-22-003759-a
Код ДК 021:201590430000-0 Послуги з відведення стічних вод
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
СТАРОВИЖІВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА | переможець | 229 586,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
22 січ о 10:44Останні зміни
22 січ о 10:45Очікувана вартість
229 586.00UAH з ПДВ