IDUA-2026-01-22-005261-a
ID Prozorro11fc25f7d3ca42eab5d14bc8eb2c34ae
Очікувана вартість1 831 400 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВраховуючи наявну потребу Замовника у закупівлі послуг з постачання теплової енергії на 2026 року, керуючись інформацією про перелік суб'єктів природних монополій станом на 30.11.2025 року , визначено, що КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВАСИЛЬКІВТЕПЛОМЕРЕЖА» є суб'єктом природних монополій (код за ЄДРПОУ 31916457). Отже, надавати послуги з постачання теплової енергії на території Київської області може тільки КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВАСИЛЬКІВТЕПЛОМЕРЕЖА».
З огляду на вищезазначене та з урахуванням положень Особливостей, у Замовника наявні підстави для здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей, у зв’язку тим, що дані послуги для Комунального закладу Київської обласної ради «Васильківська спеціальна школа» може надати тільки один постачальник - КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВАСИЛЬКІВТЕПЛОМЕРЕЖА» та документально підтверджено відсутність конкуренції з технічних причин.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-22-005714-a
Код ДК 021:201509320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція