Тендер: Послуги з централізованого водовідведення (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 90430000-0 послуги з відведення стічних вод)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКомунальне підприємство електромереж зовнішнього освітлення м. Києва «Київміськсвітло»
Код03360905
АдресаУкраїна, 03067, Київська область, Київ, вул. Машинобудівна, 40. м.Київ; Категорія замовника - відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі»- підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону
Основна контактна особа
ІмʼяВласенко Крістіна Володимирівна
Телефон380442933612
E-mailkievgorsvet_z@ukr.net
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги з централізованого водовідведення Код ДК021: 90430000-0 Послуги з відведення стічних вод | 7 476 метр кубічний | До 31 груд 2026 | Україна, 03067, Київська область, Київ, вул. Машинобудівна, 40. м.Київ; Категорія замовника - відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі»- підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 22 січня 2026 11:32:07 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-22-005651-a
ID Prozorro1944a1fafff746e1b447ce603f4a48fd
Очікувана вартість203 979.84 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
Обґрунтуваннявідповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 №2189-VIII (зі змінами та доповненнями) (далі – Закон №2189), споживачі повинні укласти відповідні договори на отримання комунальних послуг. Відповідно до пункту 2 статті 5 Закону 2189 комунальні послуги - послуги з постачання та розподілу природного газу, постачання та розподілу електричної енергії, постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання, централізованого водовідведення, управління побутовими відходами. Для забезпечення послугами з централізованого водопостачання та водовідведення будівель КП «Київміськсвітло» за адресами Машинобудівна 40, Машинобудівна 38, Коноплянська 7, Бульвар верховної ради 16-а, Краківська 25-а міста Києва використовується вода, яка необхідна для підтримання санітарного режиму в будівлях, санітарно-гігієнічних вимог до обладнання, інвентарю, виконання особистої гігієни працівників згідно Державних норм та правил.
Відповідно до ліцензійних умов (далі-Ліцензійні умови) провадження господарської діяльності Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі - НКРЕКП), здійснює ліцензування господарської діяльності з централізованого водопостачання (виробництво та/або транспортування та/або постачання питної води споживачам) та/або централізованого водовідведення (відведення та/або очищення стічної води) у разі, якщо системи централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення суб’єктів господарювання розташовані в одному чи декількох населених пунктах у межах території однієї або більше областей (включаючи місто Київ), сукупна чисельність населення яких становить більше ніж сто тисяч осіб та обсяги реалізації послуг яких становлять відповідно: з централізованого водопостачання - більше ніж триста тисяч метрів кубічних на рік; з централізованого водовідведення - більше ніж двісті тисяч метрів кубічних на рік.
Постачання води та відвід в каналізаційну мережу міста Києва відбувається по технічним мережам які знаходяться на балансі ПАТ «АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «КИЇВВОДОКАНАЛ», який в свою чергу є суб’єктом природної монополії на ринку централізованого водопостачання та водовідведення міста Києва та внесений до зведеного переліку суб’єктів природних монополій, який відповідно до Закону України «Про природні монополії» та розпорядження Антимонопольного комітету України від 28 листопада 2012 року № 874-р «Про затвердження Порядку складання та ведення зведеного переліку суб’єктів природних монополій» ведеться Антимонопольним комітетом України (№ п/п 27 зведеного переліку суб’єктів природних монополій станом на 31.12.2025р. розміщеного на офіційному вебсайті АМКУ (http://www.amc.gov.ua)).На даний час це єдиний можливий ліцензований постачальник-природній монополіст послуг з централізованого водопостачання та водовідведення вулиць Машинобудівна 40, Машинобудівна 38, Коноплянська 7, Бульвар верховної ради 16-а, Краківська 25-а міста Києва.
НКРЕКП встановлює тарифи на комунальні послуги суб'єктам природних монополій та суб’єктам господарювання па суміжних ринках, ліцензування діяльності яких здійснює НКРЕКП (абз. 8 п. 2 ч. 1 ст. 6 Закону № 2479). Обласні та Київська міська державні адміністрації здійснюють ліцензування господарської діяльності з централізованого водопостачання (виробництво та/або транспортування та/або постачання питної води споживачам) для суб’єктів господарювання, що не підпадають під критерії регулювання НКРЕКП, визначені пунктом 1.4 Ліцензійних умов. Тарифи для ПрАТ «АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «КИЇВВОДОКАНАЛ» були встановлені Постановою від 30.12.2025р. №2302 «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «КИЇВВОДОКАНАЛ»»
Отже, послуги з централізованого водовідведення може бути здійснені тільки певними постачальниками в залежності від територіального розташування адрес споживача у зв’язку із відсутністю конкуренції з технічних причин.
Пунктом 13 постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” (далі – Особливості), визначено що придбання замовниками послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів у разі, коли послуги можуть бути надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків як відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Відповідно до пункту 14 Особливостей закупівля відповідно до цих особливостей здійснюється замовником на підставі наявної потреби або у разі планової потреби наступного року (планових потреб наступних періодів).
Враховуючи викладене, у зв’язку з тим, що послуги з централізованого водовідведення може бути поставлена тільки певним суб’єктом господарювання, відповідно до пункту 13 Особливостей, а саме, відсутність конкуренції з технічних причин на відповідному ринку, внаслідок чого послуга на даних умовах може бути надана виключно певним суб’єктом господарювання, Замовник прийняв рішення заключити договір без застосування процедури відкритих торгів та оприлюднити його та додатки до нього в електронній системі закупівель, а також звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель та обґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі у вигляді цього протоколу.
Нормативні документи, що підтверджують наявність підстав для здійснення закупівлі:
- Закон України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 №2189-VIII;
- Закон України «Про природні монополії»;
- Розпорядження Антимонопольного комітету України від 28 листопада 2012 року № 874-р «Про затвердження Порядку складання та ведення зведеного переліку суб’єктів природних монополій»
- Зведений перелік суб'єктів природних монополій станом на 31.12.2025р. розміщеного на офіційному вебсайті АМКУ (http://www.amc.gov.ua)
- Постанова національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 22.03.2017 № 307 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення» зі змінами та доповненнями
- Постанова від 30.12.2025р. №2302 «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «КИЇВВОДОКАНАЛ»» Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
- Закон України “Про публічні закупівлі” з урахуванням особливостей визначених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” (зі змінами та доповненнями)
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-22-004197-a
Код ДК 021:201590430000-0 Послуги з відведення стічних вод
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ПрАТ "АК Київводоканал" | переможець | 203 979,84 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
22 січ о 11:31Останні зміни
22 січ о 11:32Очікувана вартість
203 979.84UAH з ПДВ