IDUA-2026-01-22-008908-a
ID Prozorro9957370ba4af4cfb9bb90f456c177fb0
Очікувана вартість550 000 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником ( Відповідно до ст. 5 Закону України «Про природні монополії» та затвердженого переліку суб’єктів природних монополій ПАТ «Прикарпаттяобленерго» є суб’єктом природної монополії у сфері розподілу електричної енергії та перетікання реактивної електроенергії в м. Івано-Франківську для споживачів всіх категорій, в тому числі установ і організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів. Згідно з реєстром суб’єктів природних монополій, які проводять господарську діяльність у сфері енергетики, розміщеному на офіційному сайті НКРЕКП (https://amcu.gov.ua/static-objects/amcu/sites/1/uploaded-files/gruden-2025.pdf ) станом на 31.12.2025р ПАТ «Прикарпаттяобленерго» значиться під номером 41. На підставі вищезазначеного вирішено провести закупівлю шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу, відповідно до підпункту 5 пункту 13 Особливостей - відсутність конкуренції з технічних причин.)
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-22-009154-a
Код ДК 021:201565310000-9 Розподіл електричної енергії