Тендер: Розподіл електричної енергії для потреб Вінницької філії УІЕСР у 2026 році, код за ДК 021:2015 65310000-9 Розподіл електричної енергії
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваУкраїнський інститут експертизи сортів рослин
Код00488332
Веб-сайтhttps://sops.gov.ua/
АдресаУкраїна, 03041, Київська область, м. Київ, вул. Горіхуватський шлях, 15
Основна контактна особа
ІмʼяВікторія Котюжанська
Телефон+380685525080
E-mailviki.kot70@gmail.com
URLhttps://sops.gov.ua/
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Розподіл електрично енергіїКод ДК021: 65310000-9 Розподіл електричної енергії | 13 500 кіловат-година | До 31 груд 2026 | Україна, 24606, Вінницька область, с. Голубече, Польова 1 |
Документи закупівлі
3Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Обгрунтування розподіл електроенергії 2026.pdf | Не вказано | Тендеру | 22 січня 2026 13:52:48 | Перегляд |
2 | Зведений перелік природніх монополій.pdf | Не вказано | Тендеру | 22 січня 2026 13:52:48 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 22 січня 2026 13:53:31 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-22-010465-a
ID Prozorro7c0efa5c916b4c70ac1940a9eac5332a
Очікувана вартість44 585.37 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 5 підпункту 5 пункту 13
Обґрунтування Обґрунтування здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 5 пункту 13 Особливостей:
Відповідно до статті 64 Конституції України в умовах воєнного або надзвичайного стану тимчасово можуть встановлюватись окремі обмеження прав і свобод із обов’язковим зазначенням строку дії цих обмежень.
Указом Президента України від 24.02.2022 № 64 (зі змінами) в Україні введено воєнний стан, який у зв'язку з триваючою широкомасштабною збройною агресією російської федерації проти України, продовжено з 05 години 30 хвилин 5 листопада 2025 року строком на 90 діб згідно з Указом Президента № 793/2025 від 20.10.2025.
Пунктом 4 Указу № 64, Кабінету Міністрів України зобов’язано невідкладно:
1) ввести в дію план запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Україні;
2) забезпечити фінансування та вжити в межах повноважень інших заходів, пов'язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану на території України.
Стаття 121 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» передбачає, що Кабінет Міністрів України в разі введення воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях:
1) працює відповідно до Регламенту Кабінету Міністрів України в умовах воєнного стану;
2) розробляє та вводить в дію План запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в окремих місцевостях України з урахуванням загроз та особливостей конкретної ситуації, яка склалася.
Згідно з сьомим абзацом пункту 5 частини 1 статті 20 Закону України від 27.02.2014 № 794 «Про Кабінет Міністрів України» Кабінет Міністрів України здійснює керівництво єдиною системою цивільного захисту України, мобілізаційною підготовкою національної економіки та переведенням її на режим роботи в умовах надзвичайного чи воєнного стану.
З метою невідкладного забезпечення заходів правового режиму воєнного стану, до яких у тому числі входить здійснення публічних закупівель, частиною 3-7 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону встановлено, що на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених цим Законом, визначаються Кабінетом Міністрів України із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз.
На виконання цієї норми Закону урядом були прийняті Особливості.
Положеннями Особливостей передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару в разі, коли існує відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником, тобто замовник застосовує виняток за Особливостями і укладає прямий договір. За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 3-8 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону.
Враховуючим те, що виконавцем Закупівлі є лише певний суб’єкт господарювання, а саме Акціонерне товариство «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО», що внесений в перелік суб’єктів природніх монополій, що визначено відповідним документом – зведений перелік природніх монополій, і є загальнодоступним документом, застосовується вищезазначене виключення. Обсяг закупівлі визначається на підставі річного планування, а також з урахуванням потреби замовника на 2026 рік.
Водночас, як передбачено чинним законодавством, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель.
Враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення потреби в розподілі електричної енергії в умовах воєнного стану, замовник прийняв рішення про застосування під час здійснення закупівлі вищезазначеного винятку за Особливостями.
З огляду на викладене, рішення замовника про проведення закупівлі відповідає чинному законодавству.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-22-011520-a
Код ДК 021:201565310000-9 Розподіл електричної енергії
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО" | переможець | 44 585,37 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
22 січ о 13:52Останні зміни
22 січ о 13:53Очікувана вартість
44 585.37UAH з ПДВ