Авторизація

Тендер: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (капітальний ремонт трансформатора) капітальний ремонт трансформатора типу ТДТН-16000/110-80У1 зав. №14407 Т-1 на ПС 110/35/10 кВ “Заставна” за ДК 021:2015 «ЄЗС»)

Мультилотова
Відкриті торги з особливостями
Закупівля
Питання
Вимоги
Скарги
Прийом пропозицій

по 6 лют. 01:00

Аукціон

Завершено

Кваліфікація

по 10 лют. 09:29

Розглянуто

по 16 лют. 00:00

Інформація
Згорнути все

Пропозиції

УчасникСтатусЦіна
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СМАРТ ЕНЕРДЖІ СЕРВІС"
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (капітальний ремонт трансформатора) капітальний ремонт трансформатора типу ТДТН-16000/110-80У1 зав. №14407 Т-1 на ПС 110/35/10 кВ “Заставна” за ДК 021:2015 «ЄЗС»)
дійсна
2 077 649,72 грнз ПДВ
Ціна за одиницю

Учасники

ЛотУчасникСтатусЦіна
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (капітальний ремонт трансформатора) капітальний ремонт трансформатора типу ТДТН-16000/110-80У1 зав. №14407 Т-1 на ПС 110/35/10 кВ “Заставна” за ДК 021:2015 «ЄЗС»)
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СМАРТ ЕНЕРДЖІ СЕРВІС"
переможець
2 077 649,72 грнз ПДВ

Договори

IDСтатус
UA-2026-01-22-011815-a-c1Замовник: АТ "Чернівціобленерго"Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СМАРТ ЕНЕРДЖІ СЕРВІС"
Укладено
Завершена
Опубліковано
22 січ о 14:30
Останні зміни
27 лют о 12:08
Очікувана вартість
2 077 680.00UAH з ПДВ