Тендер: Картопляне пюре сухе швидкого приготування
Період уточнень
по 28 січ. 00:00
Прийом пропозицій
по 6 лют. 00:00
Аукціон
Кваліфікація
по 12 лют. 12:12
Розглянуто
по 14 лют. 00:00
Інформація про замовника
Основна контактна особа
Перелік лотів
1| Назва | Очікувана вартість | Статус | Аукціон | |
|---|---|---|---|---|
Картопляне пюре сухе швидкого приготування 1269974 | 11 970 600,00 грнЗ ПДВ 119 706,00 грнЗабезпечення пропозицій 1% Забезпечення договору | завершено | ПерейтиПочаток: 6 лют. 14:32 |
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Картопляне пюре сухе швидкого приготуванняВідноситься до лоту: Картопляне пюре сухе швидкого приготуванняКод ДК021: 15310000-4 Картопля та картопляні вироби | 71 000 кілограм | До 30 квіт 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
4| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Додаток 6 Проект договору.docx | Проект договору | Тендеру | 22 січня 2026 14:33:40 | Перегляд |
2 | Оголошення (картопляне пюре сухе) 22.01.26.docx | Тендерна документація | Тендеру | 22 січня 2026 14:33:40 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 22 січня 2026 14:34:38 | Перегляд |
4 | audit_800175a6484f4ae6b4855a78d5cd885a_e1792d2ba9f748f893ec97ee2644d66f.yaml | Не вказано | Тендеру | 06 лютого 2026 14:55:46 | Перегляд |
Вимоги до учасників
2| № | Вимога | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Забезпечення тендерних пропозицій (Відноситься до лоту: Картопляне пюре сухе швидкого приготування)Розгорнути Опис:Забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції/пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру/спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі)/спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоРозмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі у % від очікуваної вартості закупівлі Дата створення22.01.2026 14:33 СтатусАктивна Значення1
Розмір119 706 UAH | ||||||
2 | Забезпечення виконання договору про закупівлю (Відноситься до лоту: Картопляне пюре сухе швидкого приготування)Розгорнути Опис:Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:Відповідь надається переможцем При наданні забезпечення у формі банківської гарантії підтверджується, щоСума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю Дата створення22.01.2026 14:33 СтатусАктивна Значення1
|
Умови оплати
1| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруВідноситься до лоту: Картопляне пюре сухе швидкого приготування | Пiсляоплата | 100% | 30 (календарні) |
Про закупівлю
Погодження умов закупівлі
| Запит на погодження умов закупівлі | Статус | Дата запиту |
|---|
Немає запитів на погодження
Пропозиції
| Учасник | Статус | Ціна | |
|---|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКСПРІМ" | Картопляне пюре сухе швидкого приготування дійсна | 10 579 000,00 грнз ПДВ Ціна за одиницю | |
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕТРА АГРОТРЕЙД» | Картопляне пюре сухе швидкого приготування дійсна | 11 928 000,00 грнз ПДВ Ціна за одиницю |