Тендер: Телекомунікаційні послуги
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваВідділ освіти Роменської міської ради Сумської області
Код02147919
Веб-сайтhttp://voromny.org.ua/
АдресаУкраїна, 42000, Сумська область, місто РОМНИ, вулиця Соборна, буд. 41
Основна контактна особа
ІмʼяКатерина Пелих
Телефон+380544853191
E-mailkateryna_osvita@ukr.net
URLhttp://voromny.org.ua/
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Телекомунікаційні послугиКод ДК021: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних | 1 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
4Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Про надання цінової пропозиції.PDF | Не вказано | Тендеру | 22 січня 2026 15:13:23 | Перегляд |
2 | Протокол 15.PDF | Не вказано | Тендеру | 22 січня 2026 15:13:23 | Перегляд |
3 | Комерційна пропозиція для ВО РМР_2026.pdf | Не вказано | Тендеру | 22 січня 2026 15:13:23 | Перегляд |
4 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 22 січня 2026 15:15:25 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-22-013775-a
ID Prozorro6f262e34c53945389e35f4c51a494fa6
Очікувана вартість270 073.6 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняПідстави для здійснення закупівлі: відповідно до підпункту 5 (3) пункту 13 Особливостей, роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Підставами для проведення закупівлі послуг з передавання даних і повідомлень (телекомунікаційні послуги), а також послуг, пов’язаних технологічно з телекомунікаційними послугами (ДК 021:2015: 64210000-1 – «Послуги телефонного зв’язку та передачі даних») без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі послуг як виняток у разі потреби здійснити закупівлю в АТ «Укртелеком» з метою уніфікації, стандартизації або забезпечення сумісності з наявними товарами, технологіями, роботами чи послугами, якщо заміна попереднього постачальника (виконавця робіт, надавача послуг) може призвести до несумісності або виникнення проблем технічного характеру, пов’язаних з експлуатацією та обслуговуванням. На сьогоднішній день АТ «Укртелеком» надає послуги зв’язку для забезпечення безперебійної роботи Відділу освіти Роменської міської ради. Відділ освіти Роменської міської ради використовує обладнання АТ «Укртелеком» та побудований канал зв’язку, що в свою чергу забезпечує безперебійну та якісну роботу, вся техніка Замовника вже налаштована на роботу з АТ «Укртелеком», та не потребує додаткового переналаштування. Зміна існуючого оператора на іншого можливого оператора телекомунікацій призведе до:
- зміни номерного поля та необхідності побудови нових каналів зв’язку, що в свою чергу призведе до тимчасового призупинення отримання послуг, а також до додаткових витрат, при цьому створення нових каналів не забезпечить зв’язок за призначенням в цілому;
- зміни номерів телефонів, які внесені у довідкову та технічну документацію;
- значних витрат коштів при зміні оператора, в тому числі на видання нових довідників, бланків тощо;
- втрати оперативного зв’язку між Відділом освіти Роменської міської ради, органами державної влади, іншими державними установами і організаціями, що зашкодить нормальній роботі, створить незручності для громадян.
АТ «Укртелеком», працює із застосуванням граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги, затверджених рішенням Національної комісії з питань регулювання зв’язку в Україні, які мають застосовувати всі оператори телекомунікацій, що надають телекомунікаційні послуги і розташовані в Україні. Надання послуг здійснюється в цілодобовому режимі і не допускає можливості припинення та зміни оператора телекомунікацій для отримання вищезазначених послуг.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-22-016774-a
Код ДК 021:201564210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТЕЛЕКОМ" | переможець | 270 073,60 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
22 січ о 15:13Останні зміни
22 січ о 15:15Очікувана вартість
270 073.60UAH з ПДВ