Тендер: Послуга з управління побутовими відходами
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваНаціональний університет "Чернігівська політехніка"
Код05460798
АдресаУкраїна, 14030, Чернігівська область, Чернігів, вул. Шевченка, 95
Основна контактна особа
ІмʼяГорленко Людмила
Телефон+380462665131
E-mailkomitet_stu@ukr.net
Перелік позицій
8| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Перевезення побутових відходів з контейнерів ємністю 0.75 куб.м від населення у м. ЧерніговіКод ДК021: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям | 6.5 метр кубічний | До 31 груд 2026 | Україна, 14000, Чернігівська область, м. Чернігів, за адресами об’єктів Споживача/Замовника |
2 | Перевезення побутових відходів з контейнерів ємністю 1,1 куб.м від населення у м. ЧерніговіКод ДК021: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям | 33.367 метр кубічний | До 31 груд 2026 | Україна, 14000, Чернігівська область, м. Чернігів, за адресами об’єктів Споживача/Замовника |
3 | Оброблення (видалення) побутових відходів з контейнерів ємністю 0.75 куб.м від населення у м. ЧерніговіКод ДК021: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям | 6.5 метр кубічний | До 31 груд 2026 | Україна, 14000, Чернігівська область, м. Чернігів, за адресами об’єктів Споживача/Замовника |
4 | Оброблення (видалення) побутових відходів з контейнерів ємністю 1,1 куб.м від населення у м. ЧерніговіКод ДК021: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям | 33.367 метр кубічний | До 31 груд 2026 | Україна, 14000, Чернігівська область, м. Чернігів, за адресами об’єктів Споживача/Замовника |
5 | Перевезення побутових відходів з контейнерів ємністю 0.75 куб.м від бюджетних установ у м. ЧерніговіКод ДК021: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям | 29.25 метр кубічний | До 31 груд 2026 | Україна, 14000, Чернігівська область, м. Чернігів, за адресами об’єктів Споживача/Замовника |
6 | Перевезення побутових відходів з контейнерів ємністю 1,1 куб.м від бюджетних установ у м. ЧерніговіКод ДК021: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям | 52.433 метр кубічний | До 31 груд 2026 | Україна, 14000, Чернігівська область, м. Чернігів, за адресами об’єктів Споживача/Замовника |
7 | Оброблення (видалення) побутових відходів з контейнерів ємністю 0.75 куб.м від бюджетних установ у м. ЧерніговіКод ДК021: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям | 29.25 метр кубічний | До 31 груд 2026 | Україна, 14000, Чернігівська область, м. Чернігів, за адресами об’єктів Споживача/Замовника |
8 | Оброблення (видалення) побутових відходів з контейнерів ємністю 1,1 куб.м від бюджетних установ у м. ЧерніговіКод ДК021: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям | 52.433 метр кубічний | До 31 груд 2026 | Україна, 14000, Чернігівська область, м. Чернігів, за адресами об’єктів Споживача/Замовника |
Документи закупівлі
11Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | НАКАЗ (КП_АТП-2528) встановлення абонплати.pdf | Не вказано | Тендеру | 22 січня 2026 15:20:43 | Перегляд |
2 | ОБГРУНТУВАННЯ підстави для здійснення закупівлі.pdf | Не вказано | Тендеру | 22 січня 2026 15:20:43 | Перегляд |
3 | ПОСТАНОВА_1100 від 07_09_2017.pdf | Не вказано | Тендеру | 22 січня 2026 15:20:43 | Перегляд |
4 | ПРОТОКОЛ прийняття рішення.pdf | Не вказано | Тендеру | 22 січня 2026 15:20:43 | Перегляд |
5 | РІШЕННЯ ЧМР_341 від 03.07.2025 (збирання та перевезення побутових відходів).pdf | Не вказано | Тендеру | 22 січня 2026 15:20:43 | Перегляд |
6 | РІШЕННЯ ЧМР_342 від 03.07.2025 (управління побутових відходів).pdf | Не вказано | Тендеру | 22 січня 2026 15:20:43 | Перегляд |
7 | РІШЕННЯ ЧМР_469 від 22.07.2024 (про встановлення тарифів).pdf | Не вказано | Тендеру | 22 січня 2026 15:20:43 | Перегляд |
8 | РІШЕННЯ ЧМР_502 від 09.08.2024 (видалення побутових відходів).pdf | Не вказано | Тендеру | 22 січня 2026 15:20:43 | Перегляд |
9 | РІШЕННЯ ЧМР_504 від 09.08.2024 (про внесення змін до Рішення ЧМР_469).pdf | Не вказано | Тендеру | 22 січня 2026 15:20:43 | Перегляд |
10 | Щодо встановлення тарифів.pdf | Не вказано | Тендеру | 22 січня 2026 15:20:43 | Перегляд |
11 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 22 січня 2026 15:27:18 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-22-014124-a
ID Prozorro7cc8ba0ee5a64b629c27cc03ebd7cb32
Очікувана вартість299 528.16 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Відповідно до п.п. 1, 3 Загальних положень Постанови № 1178 здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, проводиться відповідно до Закону з урахуванням норм Постанови № 1178.
Пунктом 13 Постанови № 1178 встановлено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків, а саме відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
З метою належного забезпечення функціонування університету, у зв’язку з необхідністю укладення договору про надання послуг з управління побутовими відходами (на території міста Чернігова для потреб університету) виникає необхідність укладення договору про надання послуги з управління побутовими відходами для забезпечення потреб 2026 року на загальну очікувану вартість закупівлі – 299 528,16 грн., з ПДВ.
Відповідно до підпункту 23 пункту «а» частини 1 статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2023 року № 918 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів», за результатами проведеного конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території міста Чернігова, на підставі протоколу засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території міста Чернігова, Виконавчим комітетом Чернігівської міської ради РІШЕННЯМ № 341 від «03» липня 2025 року визначено КП «АТП-2528» ЧМР (адреса: проспект Михайла Грушевського, будинок 173, м. Чернігів, 14034; ідентифікаційний код 03358216) переможцем конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території міста Чернігова і відповідно суб’єктом господарювання, який здійснює операції із збирання та перевезення побутових відходів на території міста Чернігова строком на 12 місяців.
Керуючись підпунктом 23 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 3 частини першої статті 1 Закону України «Про управління відходами», Додатком 1 до Закону України «Про управління відходами», пунктом 4 статті 33 Закону України «Про управління відходами», постановою Кабінету Міністрів України від 05.09.2023 року № 941 «Про затвердження Порядку визначення суб’єктів господарювання, які здійснюють відновлення та видалення побутових відходів», відповідно до Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м. Чернігова, затверджених рішенням Чернігівської міської ради від 24 грудня 2019 року № 49/VIII-2 (зі змінами та доповненнями) РІШЕННЯМ № 502 від «09» серпня 2024 року визначено КП «АТП-2528» ЧМР суб’єктом господарювання, який здійснює операції з видалення побутових відходів.
Відповідно до підпункту 6 пункту «а» частини 1 статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 7 частини другої статті 6 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», пункту 38 статті 1 «Про управління відходами», за результатами проведеного конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території міста Чернігова, Виконавчим комітетом Чернігівської міської ради РІШЕННЯМ № 342 від «03» липня 2025 року визначено КП «АТП-2528» ЧМР виконавцем послуги з управління побутовими відходами на території міста Чернігова. КП «АТП-2528» уповноважено на здійснення діяльності, пов’язаної з організацією роботи системи управління побутовими відходами: створення єдиної інформаційної бази споживачів для здійснення нарахувань за надану послугу з управління побутовими відходами, обліку стану оплати та заборгованості; укладання договорів із споживачами про надання послуги з управління побутовими відходами; проведення претензійно-позовної роботи з боржниками та інформаційних заходів щодо дотримання споживачами вимог нормативних документів у сфері управління побутовими відходами; проведення розрахунку тарифу на послугу з управління побутовими відходами і подання його на затвердження Виконавчого комітету Чернігівської міської ради).
КП «АТП-2528» (код ЄДРПОУ 03358216) видано ліцензію на право провадження господарської діяльності з захоронення побутових відходів за місцем провадження господарської діяльності з захоронення побутових відходів – Чернігівська область, Чернігівський район, сільська рада Новобілоуська (Постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг від 07.09.2017 № 1100 «Про видачу ліцензії з захоронення побутових відходів КП «АТП-2528»).
Враховуючи вищевикладене, договір про закупівлю послуги з управління побутовими відходами для потреб об’єктів НУ «Чернігівська політехніка» може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи, тому згідно абзацу 4 частини 5 пункту 13 Постанови № 1178 з причини документально підтвердженої відсутності конкуренції з технічних причин прийнято рішення придбання послуги з управління побутовими відходами здійснити шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів (з особливостями).
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-22-017196-a
Код ДК 021:201590510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Комунальне підприємство "АТП-2528" | переможець | 299 528,16 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
22 січ о 15:20Останні зміни
22 січ о 15:29Очікувана вартість
299 528.16UAH з ПДВ