Тендер: Забезпечення перетікань реактивної енергії (ДК 021:2015: 65320000-2 Експлуатація електричних установок)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваСПЕЦІАЛІЗОВАНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВЗЕЛЕНБУД" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Код03362152
АдресаУкраїна, 61145, Харківська область, Харків, ВУЛИЦЯ КЛОЧКІВСЬКА, будинок 195-А
Основна контактна особа
ІмʼяМарина Ляпіна
Телефон380667189956
E-mailtenderzelenbud@gmail.com
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Забезпечення перетікань реактивної енергіїКод ДК021: 65320000-2 Експлуатація електричних установок | 4 200 кіловат | Від 01 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 61000, Харківська область, Харків, згідно з переліком |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Не вказано | Тендеру | 22 січня 2026 15:23:10 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-22-014136-a
ID Prozorro9ab4c5429a0b416781a5cb6e032bd214
ПриміткиПридбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи постуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним субʼєктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Очікувана вартість36 280.89 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняПоложеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 5 пункту 13:
придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи постуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним субʼєктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Обсяг закупівлі визначається на підставі річного планування, а також з урахуванням потреби замовника на період 01.01.2026 р. до 31.12.2026 р.
Існує потреба у здійсненні Закупівлі.
Враховуючи те, що постачальником Закупівлі є лише певний субʼєкт господарювання Акціонерне товариство «Харківобленерго» (ЄДРПОУ 00131954), що визначено відповідним документом — витягом із Зведеного переліку субʼєктів природних монополій станом на 31.12.2025 (додається)), застосовується вищевказане виключення.
Водночас, як передбачено чинним законодавством, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель.
Таким чином, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару та застосування під час здійснення Закупівлі, як виняток, підстави за підпунктом 5 пункту 13 Особливостей: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1.5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним субʼєктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником, і укладення договору.
З огляду на викладене, рішення щодо проведення закупівлі відповідає чинному законодавству.
За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 3 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону.
Разом із звітом про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, замовник оприлюднює в електронній системі закупівель договір про закупівлю та додатки до нього, а також обгрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей у вигляді цього файлу «Обгрунтування підстави».
Перелік документів, якими підтверджується наявність підстави для застосування виключення за Особливостями (документальне підтвердження):
1. Витяг із зведеного переліку суб’єктів природних монополій станом на 31.12.2025 р.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-22-017719-a
Код ДК 021:201565320000-2 Експлуатація електричних установок
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" | переможець | 36 280,89 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
22 січ о 15:20Останні зміни
22 січ о 15:23Очікувана вартість
36 280.89UAH з ПДВ