Тендер: Послуги централізованого постачання теплової енергії (ДК 021:2015 – 09320000-8 – «Пара, гаряча вода та пов’язана продукція»)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваЛІЦЕЙ №12 ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Код24145772
Веб-сайтhttp://olschool12.klasna.com
АдресаУкраїна, 28040, Кіровоградська область, Олександрійський р-н, селище міського типу Олександрійське, вул. Дружби, будинок 16
Основна контактна особа
ІмʼяТетяна КУДРЯ
Телефон+380669366852
E-mailkudrya_t@ukr.net
URLhttp://olschool12.klasna.com
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги централізованого постачання теплової енергіїКод ДК021: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція | 628.591 гігакалорія | Від 01 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 28040, Кіровоградська область, селище міського типу Олександрійське, вул. Дружби, 16, вул. Дружби, 4, вул. Клубна, 7 |
Документи закупівлі
2Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Обгрунтування до Договору №2 від 12.01.2026 року.pdf | Не вказано | Тендеру | 22 січня 2026 16:54:39 | Перегляд |
2 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 22 січня 2026 16:55:02 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-22-017779-a
ID Prozorroe7c20a28576c492781b011a473d09bcf
Очікувана вартість2 824 994.09 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняУ замовника наявна потреба провести закупівлю послуг за предметом закупівлі Послуги централізованого постачання теплової енергії (код ДК 021:2015 – 09320000-8 пара, гаряча вода та пов’язана продукція) у кількості 628,591 ГКал на загальну суму 2 824 944,09 (два мільйони вісімсот двадцять чотири тисячі дев’ятсот сорок чотири гривні 09 копійок) в тому числі ПДВ. (далі — Закупівля).
Відповідно до п. 14 Особливостей Закупівля відповідно до цих особливостей здійснюється замовником на підставі наявної потреби або у разі планової потреби наступного року (планових потреб наступних періодів). Запланована закупівля включається до річного плану закупівель замовника відповідно до статті 4 Закону.
Відповідно до п.3-7 Перехідних положень Закону на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених цим Законом, визначаються Кабінетом Міністрів України із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз.
Відповідно до п. 13 Особливостей придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків - відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Відповідно до п. 13 Особливостей За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 3-8 розділу X “Прикінцеві та перехідні положення” Закону.
Відповідно до ст.1 ЗУ «Про природні монополії» природна монополія - стан товарного ринку, при якому задоволення попиту на цьому ринку є більш ефективним за умови відсутності конкуренції внаслідок технологічних особливостей виробництва (у зв'язку з істотним зменшенням витрат виробництва на одиницю товару в міру збільшення обсягів виробництва), а товари (послуги), що виробляються суб'єктами природних монополій, не можуть бути замінені у споживанні іншими товарами (послугами), у зв'язку з чим попит на цьому товарному ринку менше залежить від зміни цін на ці товари (послуги), ніж попит на інші товари (послуги) (далі - товари); суб'єкт природної монополії - суб'єкт господарювання (юридична особа) будь-якої форми власності, який виробляє (реалізує) товари на ринку, що перебуває у стані природної монополії.
Згідно ч. 2 ст. 5 ЗУ «Про природні монополії» зведений перелік суб’єктів природних монополій ведеться Антимонопольним комітетом України на підставі реєстрів суб’єктів природних монополій у сфері житлово-комунального господарства, що формуються національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, а в інших сферах, в яких діють суб’єкти природних монополій, - національними комісіями регулювання природних монополій у відповідній сфері або органами виконавчої влади, що здійснюють функції такого регулювання до створення зазначених комісій.
Відповідно до пункту 7 «Порядку складання та ведення зведеного переліку суб’єктів природних монополій», затвердженого Розпорядженням Антимонопольного комітету України від 28.11.2012 року № 874-р, зведений перелік суб’єктів природних монополій розміщується щомісяця до 20 числа на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України (http://www.amc.gov.ua), згідно якого КП «Теплокомуненерго» займає монопольне становище на ринку з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами (порядковий номер станом на 30.11.2025 – 113).
Згідно Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами, затверджених Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 22.03.2017 № 308, провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії можливе в разі виконання певних умов. Зокрема пунктом 1 розділу 4 Ліцензійних умов передбачено, що при провадженні ліцензованої діяльності ліцензіат повинен дотримуватися таких технологічних вимог: теплові мережі, зазначені у відомостях про засоби та місця провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії, мають належати здобувачу ліцензії (ліцензіату) на праві власності, користування або перебувати у концесії.
Згідно довідки, наданої КП «Теплокомуненерго» за вих.№1341 від 31.12.2025 року – будівлі Ліцею №12 Олександрійської міської ради Кіровоградської області, які розташовані за адресами: вул. Дружби,16, Дружби, 4, Клубна, 7 - приєднані до теплових мереж централізованого теплопостачання, які знаходяться на балансі КП «Теплокомуненерго» Олександрійської міської ради. На теперішній час, Договору на приєднання до теплових мереж, що знаходиться на балансі КП «Теплокомуненерго», укладення якого передбачено «Правилами приєднання до теплових мереж», затверджених Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 19.10.2012 року №34, з іншими теплогенеруючими підприємствами – не укладено.
Враховуючи викладене, теперішній час в іншого суб’єкта господарювання, відсутня технічна можливість постачати теплову енергію до будівель Замовника, в зв’язку з тим, що дані теплові мережі, якими постачається теплова енергія зі спорудами для забезпечення безперебійного теплопостачання будівель Замовника, перебувають на балансовому обліку Комунального підприємства «Теплокомуненерго».
Відповідно до ст. 21 Закону України «Про теплопостачання», суб’єкт господарювання, який здійснює діяльність з транспортування теплової енергії зобов’язаний приєднати теплогенеруючу організацію, що має намір здійснювати діяльність з виробництва теплової енергії після укладення договору на приєднання до теплової мережі згідно «Правил приєднання до теплових мереж», затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 19.10.2012 року № 343 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 05.11.2012 року за № 1856/22168, з наданням повного пакету документів та після укладання договору на приєднання до теплової мережі укласти договір на транспортування теплової енергії, та щомісячно сплачувати вартість транспортування теплової енергії згідно діючих тарифів.
Тому на підставі викладеного Комунальне підприємство «Теплокомуненерго» є виконавцем, який займає монопольне (домінуюче) становище на ринку транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та має технічну можливість на постачання теплової енергії всім організаціям, підприємствам, установам, закладам, фізичним та юридичним особам міста Олександрія, в межах розташування власних наявних діючих теплових мереж, які надані йому в управління, повне господарське відання, користування та здійснює реалізацію теплової енергії відповідно до наявності права доступу до мережі з технічних причин і тому конкуренція в даному випадку відсутня.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-19-023271-a
Код ДК 021:201509320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ | переможець | 2 824 994,09 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
22 січ о 16:54Останні зміни
22 січ о 16:55Очікувана вартість
2 824 994.09UAH з ПДВ