Тендер: 44520000-1 Замки, ключі та петлі Лінійна арматура для Південного ТУОМ
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Код00100227
Веб-сайтhttps://ua.energy/
АдресаУкраїна
Основна контактна особа
ІмʼяСкоробогатько Олександра
Телефон380442383260
E-mailSKOROBOGATKO.OP@UA.ENERGY
URLhttps://ua.energy/
Перелік позицій
35| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Затискач апаратний А2А-240Код ДК021: 44523200-4 Монтажна арматура | 50 штука | До 31 бер 2026 | Україна, Одеська область |
2 | Затискач апаратний А2А-300Код ДК021: 44523200-4 Монтажна арматура | 50 штука | До 31 бер 2026 | Україна, Одеська область |
3 | Затискач апаратний А2А-400Код ДК021: 44523200-4 Монтажна арматура | 50 штука | До 31 бер 2026 | Україна, Одеська область |
4 | Затискач апаратний А2А-600Код ДК021: 44523200-4 Монтажна арматура | 50 штука | До 31 бер 2026 | Україна, Одеська область |
5 | Затискач апаратний А4А-240Код ДК021: 44523200-4 Монтажна арматура | 50 штука | До 31 бер 2026 | Україна, Одеська область |
6 | Затискач апаратний А4А-300Код ДК021: 44523200-4 Монтажна арматура | 100 штука | До 31 бер 2026 | Україна, Одеська область |
7 | Затискач апаратний А4А-400Код ДК021: 44523200-4 Монтажна арматура | 100 штука | До 31 бер 2026 | Україна, Одеська область |
8 | Затискач апаратний А4А-600Код ДК021: 44523200-4 Монтажна арматура | 50 штука | До 31 бер 2026 | Україна, Одеська область |
9 | Затискач відгалужувальний ОА-300-1Код ДК021: 44523200-4 Монтажна арматура | 100 штука | До 31 бер 2026 | Україна, Одеська область |
10 | Затискач відгалужувальний ОА-400-1Код ДК021: 44523200-4 Монтажна арматура | 100 штука | До 31 бер 2026 | Україна, Одеська область |
11 | Затискач відгалужувальний ОА-600-1Код ДК021: 44523200-4 Монтажна арматура | 50 штука | До 31 бер 2026 | Україна, Одеська область |
12 | Затискач відгалужувальний РОА-240-1Код ДК021: 44523200-4 Монтажна арматура | 100 штука | До 31 бер 2026 | Україна, Одеська область |
13 | Затискач відгалужувальний РОА-300-1Код ДК021: 44523200-4 Монтажна арматура | 100 штука | До 31 бер 2026 | Україна, Одеська область |
14 | Затискач відгалужувальний РОА-400-1Код ДК021: 44523200-4 Монтажна арматура | 100 штука | До 31 бер 2026 | Україна, Одеська область |
15 | Затискач з'єднувальний САС-240-1Код ДК021: 44523200-4 Монтажна арматура | 50 штука | До 31 бер 2026 | Україна, Одеська область |
16 | Затискач з'єднувальний САС-240-2Код ДК021: 44523200-4 Монтажна арматура | 50 штука | До 31 бер 2026 | Україна, Одеська область |
17 | Затискач з'єднувальний СОАС-120-3Код ДК021: 44523200-4 Монтажна арматура | 50 штука | До 31 бер 2026 | Україна, Одеська область |
18 | Затискач з'єднувальний СОАС-150-3Код ДК021: 44523200-4 Монтажна арматура | 50 штука | До 31 бер 2026 | Україна, Одеська область |
19 | Затискач з'єднувальний СОАС-185-3Код ДК021: 44523200-4 Монтажна арматура | 50 штука | До 31 бер 2026 | Україна, Одеська область |
20 | Затискач натяжний НАС-240-1Код ДК021: 44523200-4 Монтажна арматура | 50 штука | До 31 бер 2026 | Україна, Одеська область |
21 | Затискач натяжний НАС-240-2Код ДК021: 44523200-4 Монтажна арматура | 50 штука | До 31 бер 2026 | Україна, Одеська область |
22 | Затискач натяжний НАС-330-1Код ДК021: 44523200-4 Монтажна арматура | 200 штука | До 31 бер 2026 | Україна, Одеська область |
23 | Затискач натяжний НАС-450-1Код ДК021: 44523200-4 Монтажна арматура | 200 штука | До 31 бер 2026 | Україна, Одеська область |
24 | Затискач натяжний НАС-500-1Код ДК021: 44523200-4 Монтажна арматура | 50 штука | До 31 бер 2026 | Україна, Одеська область |
25 | Затискач натяжний НБ-3-6АКод ДК021: 44523200-4 Монтажна арматура | 50 штука | До 31 бер 2026 | Україна, Одеська область |
26 | Затискач натяжний НБ-3-6БКод ДК021: 44523200-4 Монтажна арматура | 50 штука | До 31 бер 2026 | Україна, Одеська область |
27 | Затискач плашечний ПА-4-1Код ДК021: 44523200-4 Монтажна арматура | 50 штука | До 31 бер 2026 | Україна, Одеська область |
28 | Затискач плашечний ПА-5-1Код ДК021: 44523200-4 Монтажна арматура | 200 штука | До 31 бер 2026 | Україна, Одеська область |
29 | Затискач плашечний ПА-6-1Код ДК021: 44523200-4 Монтажна арматура | 200 штука | До 31 бер 2026 | Україна, Одеська область |
30 | Затискач ремонтний РАС-330-5АКод ДК021: 44523200-4 Монтажна арматура | 200 штука | До 31 бер 2026 | Україна, Одеська область |
31 | Затискач ремонтний РАС-500-5АКод ДК021: 44523200-4 Монтажна арматура | 200 штука | До 31 бер 2026 | Україна, Одеська область |
32 | Затискач спіральний ремонтний СР-24,0-1АКод ДК021: 44523200-4 Монтажна арматура | 200 штука | До 31 бер 2026 | Україна, Одеська область |
33 | Затискач спіральний ремонтний СР-27,5-1АКод ДК021: 44523200-4 Монтажна арматура | 200 штука | До 31 бер 2026 | Україна, Одеська область |
34 | Затискач спіральний ремонтний СР-33,2-1АКод ДК021: 44523200-4 Монтажна арматура | 100 штука | До 31 бер 2026 | Україна, Одеська область |
35 | Затискач спіральний шлейфовий ССШ-27,5-1АКод ДК021: 44523200-4 Монтажна арматура | 50 штука | До 31 бер 2026 | Україна, Одеська область |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 22 січня 2026 17:42:05 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-22-018488-a
ID Prozorro4892cccf28e841eba477126487f40e27
Очікувана вартість5 743 200 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 4 пункту 13
ОбґрунтуванняІснує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-21-014656-a
Код ДК 021:201544520000-1 Замки, ключі та петлі
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛІТ» | переможець | 5 743 200,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
22 січ о 17:41Останні зміни
22 січ о 17:42Очікувана вартість
5 743 200.00UAH з ПДВ