Тендер: Послуги із забезпечення громадської безпеки,охорони правопорядку,громадського порядку та безпекового освітного середовища на території та в приміщеннях Пирятинського ліцею Пирятинської міської ради Полтавської області
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваПирятинський ліцей Пирятинської міської ради Полтавської області
Код21065765
АдресаУкраїна, 37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Визволення, буд. 2А
Основна контактна особа
ІмʼяЖанна Погоріла
Телефон+380995175868
E-maillic_bux@ukr.net
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги із забезпечення громадської безпеки,охорони правопорядку,громадського порядку та безпекового освітного середовища на території та в приміщеннях Пирятинського ліцею Пирятинської міської ради Полтавської областіКод ДК021: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку | 1 560 година200 UAH з ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, 37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Сергія Литвиненка, 2 А |
Документи закупівлі
4Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Обгрунтування.pdf | Не вказано | Тендеру | 23 січня 2026 11:21:29 | Перегляд |
2 | Протокол.pdf | Не вказано | Тендеру | 23 січня 2026 11:15:57 | Перегляд |
3 | Довідка конкуренції.pdf | Не вказано | Тендеру | 23 січня 2026 11:15:57 | Перегляд |
4 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 23 січня 2026 11:25:37 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-23-005172-a
ID Prozorrod93a9d71e75649a087aa16e1f6aa3bbc
Очікувана вартість312 000 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Відповідно до п. 5 ч. 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків - відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Частиною 2 постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2018 р. № 975 «Про затвердження категорій об’єктів державної форми власності та сфер державного регулювання, які підлягають охороні органами поліції охорони на договірних засадах» установлено, що у разі відповідності категоріям, затвердженим цією постановою, такі об’єкти охороняються органами поліції охорони на договірних засадах; охорона бюджетних установ (організацій) здійснюється органами поліції охорони на договірних засадах у межах асигнувань, передбачених у державному бюджеті на утримання таких установ (організацій). До об’єктів державної форми власності та сфер державного регулювання, які підлягають охороні органами поліції охорони на договірних засадах, відносяться заклади освіти державної та комунальної форми власності (п. 19 категорій об’єктів державної форми власності та сфер державного регулювання, які підлягають охороні органами поліції охорони на договірних засадах, затверджених вказаною постановою). Послуги із забезпечення охорони правопорядку, громадського порядку та безпекового освітнього середовища будуть надаватися на території та в приміщенні Пирятинського ліцею Пирятинської міської ради Полтавської області, а тому наявні підстави для застосування п. 5 ч. 13 зазначених Особливостей.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-23-005683-a
Код ДК 021:201575240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ | переможець | 312 000,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
23 січ о 11:15Останні зміни
23 січ о 11:25Очікувана вартість
312 000.00UAH з ПДВ