IDUA-2026-01-23-005478-a
ID Prozorro114e369b67644d8692318fc2a584c221
Очікувана вартість1 001 130 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
Замовником була оголошена закупівля за процедурою відкриті торги (з особливостями) в електронній системі закупівель за ідентифікатором UA-2026-01-14-009723-а,14.01.2026р. через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах, у строк, установлений замовником, відкриті торги щодо закупівлі автоматично відмінені електронною системою закупівель відповідно до п.51 Особливостей Звіт про результати проведення процедури закупівлі додається
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-23-005668-a
Код ДК 021:201555520000-1 Кейтерингові послуги