Тендер: Теплова енергія в гарячій воді (код ДК 021:2015:09320000-8 - Пара, гаряча вода та пов'язана продукція)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваЛьвівська музична школа №6 імені Богдана-Юрія Янівського
Код23969933
АдресаУкраїна, 79007, Львівська область, Львів, вул. ГНАТЮКА, будинок 5/7
Основна контактна особа
ІмʼяСенів Роксолана Ігорівна
Телефон380322601552
E-maillddms6@gmail.com
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Теплова енергія в гарячій воді (код ДК 021:2015:09320000-8 - Пара, гаряча вода та пов'язана продукція)Код ДК021: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція | 1 послуга | Від 01 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 79007, Львівська область, Львів, вул. ГНАТЮКА, будинок 5/7 |
Документи закупівлі
3Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | gruden-2025.pdf | Не вказано | Тендеру | 23 січня 2026 11:53:31 | Перегляд |
2 | Обґрунтування підстави закупівлі.pdf | Не вказано | Тендеру | 23 січня 2026 11:53:31 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 23 січня 2026 11:54:24 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-23-006972-a
ID Prozorrof6ad3da78be94b65bb2d565d151591ef
Очікувана вартість360 100 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Обгрунтування підстави для здійснення закупівлі: Відповідно до статті 64 Конституції України в умовах воєнного або надзвичайного стану тимчасово можуть встановлюватись окремі обмеження прав і свобод із обовʼязковим зазначенням строку дії цих обмежень. Указом Президента України від 24.02.2022 №64 (зі змінами від 20.10.2025 №793/2025) термін дії воєнного стану встановлено до 03.02.2026 року. Статтею 4 Указу №64 Кабінету Міністрів України постановлено невідкладно: 1) ввести в дію план запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Україні; 2) забезпечити фінансування та вжити в межах повноважень інших заходів, повʼязаних із запровадженням правового режиму воєнного стану на території України. Стаття 12' Закону України «Про правовий режим воєнного стану» передбачає, що Кабінет Міністрів України в разі введення воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях: 1)працює відповідно до Регламенту Кабінету Міністрів України в умовах воєнного стану; 2)розробляє та вводить в дію План запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в окремих місцевостях України з урахуванням загроз та особливостей конкретної ситуації, яка склалася. Згідно з сьомим абзацом пункту 5 частини 1 статті 20 Закону України від 27.02.2014 №794 «Про Кабінет Міністрів України» Кабінст Міністрів України здійснює керівництво єдиною системою цивільного захисту України, мобілізаційною підготовкою національної економіки та переведенням її на режим роботи в умовах надзвичайного чи воєнного стану. З метою невідкладного забезпечення заходів правового режиму воєнного стану, до яких у тому числі входить здійснення публічних закупівель, частиною 3' розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону встановлено, що на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених цим Законом, визначаються Кабінетом Міністрів України із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз. На виконання цієї норми Закону урядом були прийняті Особливості. Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 5 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг ( крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 мли гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним субʼєктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Обсяг закупівлі визначається на підставі річного планування, а також з урахуванням потреби замовника до кінця 2025 року. Існує потреба у здійсненні Закупівлі. Враховуючи те, що постачальником є лише певний субʼєкт господарювання ЛЬВІВСЬКЕ МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО», код ЄДРПОУ - 05506460, що визначено відповідним документом - Зведеним переліком субʼєктів природних монополій, застосовується вищевказане виключення. При цьому підтверджується наявність нагальної потреби в закупівлі «Теплова енергія в гарячій воді (відповідно до ДК 021:2015: 09320000-8 - Пара, гаряча вода та повʼязана продукція)». Водночас, як передбачено чинним законодавством, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель. Таким чином, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару та застосування під час здійснення Закупівлі, як виняток, підстави за підпунктом 5 пункту 13 Особливостей: придбання замовниками товарів і послуг ( крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищус 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним субʼєктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником, і укладення договору. З огляду на викладене, рішення щодо проведення закупівлі відповідає чинному законодавству. За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 3 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону. Разом із звітом про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, замовник оприлюднює в електронній системі закупівель договір про закупівлю та додатки до нього, а також обґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей у вигляді цього файлу «Обґрунтування підстави». Перелік документів, якими підтверджується наявність підстави для застосування виключення за Особливостями (документальне підтвердження): 1.Обґрунтування підстави; 2.Зведений перелік суб’єктів природніх монополій.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-23-007779-a
Код ДК 021:201509320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Львівське міське комунальне підприємство "Львівтеплоенерго" | переможець | 360 100,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
23 січ о 11:53Останні зміни
23 січ о 11:55Очікувана вартість
360 100.00UAH з ПДВ