Тендер: Спостереження за станом та технічне обслуговування сигналізації, що встановлена на об'єкті Замовника (відділення ЕНМД (приймальне відділення) КП «Луцька ЦРЛ») (79714000-2 - Послуги зі спостереження) код за ДК 021-2015: 79710000-4 — Охоронні послуги
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛУЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ПІДГАЙЦІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Код01983134
Веб-сайтhttp://lcrl.com.ua/
АдресаУкраїна, 45601, Волинська область, с. Липини, Луцький р-н, вул. Теремнівська, буд. 100
Основна контактна особа
ІмʼяДмитро Черепеня
Телефон+380956125426
E-mailwolkmire1@ukr.net
URLhttp://lcrl.com.ua/
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Спостереження за станом та технічне обслуговування сигналізації, що встановлена на об'єкті Замовника (відділення ЕНМД (приймальне відділення) КП «Луцька ЦРЛ») (79714000-2 - Послуги зі спостереження)Код ДК021: 79710000-4 Охоронні послуги | 12 місяць990 UAH з ПДВ | Від 01 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 45601, Волинська область, село Липини, вул.Теремнівська, буд.100 |
Документи закупівлі
4Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Лист про ліцензію на наркотичні засоби.pdf | Не вказано | Тендеру | 23 січня 2026 16:18:06 | Перегляд |
2 | Обгрунтування охорона спостереження.pdf | Не вказано | Тендеру | 23 січня 2026 16:18:06 | Перегляд |
3 | Протокол охорона спостереження.pdf | Не вказано | Тендеру | 23 січня 2026 16:18:06 | Перегляд |
4 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 23 січня 2026 16:18:50 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-23-016348-a
ID Prozorro2016634584f64a9ba8bbe2603ab782f3
Очікувана вартість11 880 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняПоложеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 5 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин.
Обсяг Закупівлі визначається на підставі річного планування, а також з урахуванням потреби замовника на період з 01 січня 2026 року до 31 грудня 2026 року (включно).
Замовник – КП «Луцька ЦРЛ» - здійснює господарську діяльність з придбання, зберігання, використання, знищення наркотичних засобів (список 1 таблиця II, список 1 таблиця III), психотропних речовин (список 2 таблиця II, список 2 таблиця III) Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 травня 2000 р. № 770, згідно Ліцензії СГД 28.03.2019 року, за місцем провадження діяльності: Волинська обл., Луцький р-н, с. Липини, вул. Теремнівська, 100, приміщення відділення екстреної (невідкладної) допомоги (приймальне відділення): кімната зберігання наркотичних речовин (місячного запасу), кімната зберігання наркотичних речовин (місце зберігання № 2, місце зберігання № 3).
Пунктом 2 постанови КМУ № 975 від 21.11.2018 р. «Про затвердження категорій об’єктів державної форми власності та сфер державного регулювання, які підлягають охороні органами поліції охорони на договірних засадах» визначено, що у разі відповідності категоріям, затвердженим цією постановою, такі об’єкти охороняються органами поліції охорони на договірних засадах. Категорії об’єктів державної форми власності та сфер державного регулювання, які підлягають охороні органами поліції охорони на договірних засадах, затверджені постановою КМУ № 975 від 21.11.2018 р. містять пункт 18 - об’єкти та приміщення, які використовуються у сфері обігу та зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.
Постановою Кабінету Міністрів України від 28.10.2015 № 877 затверджено Положення про Національну поліцію, згідно з яким Національна поліція відповідно до покладених на неї завдань здійснює на договірних засадах охорону об’єктів критичної інфраструктури, перелік яких визначається Кабінетом Міністрів України.
Пунктом 18 Інструкції про організацію службової діяльності органів поліції охорони під час виконання заходів з фізичної охорони об’єктів, що затверджена наказом Міністерства внутрішніх справ України від 07.07.2017 № 577, передбачено засоби, що використовують та застосовують наряди поліції охорони під час несення служби, у тому рахунку вогнепальну зброю; спеціальні засоби тощо, які є необхідними для надання послуг на об’єктах замовника.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 13.16.2015 № 834 «Питання функціонування органів поліції охорони як територіальних органів Національної поліції та ліквідації деяких територіальних органів Міністерства внутрішніх справ», затверджено Перелік органів поліції охорони, що утворюються як територіальні органи Національної поліції, серед яких на території Волинської області є виключно Управління поліції охорони у Волинській області.
Враховуючи вищезазначене, Управління поліції охорони у Волинській області є територіальним органом Національної поліції та діє на підставі Закону України «Про Національну поліцію» (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 13.10.2015 № 834, Положення про Управління поліції охорони у Волинській області, затверджене наказом Національної поліції України від 06.11.2015 № 45 (в редакції наказу Національної поліції від 21.10.2019 №1037), Ліцензії з охоронної діяльності від 13.11.2015 № 1461, виданої Міністерством внутрішніх справ України, інших нормативно-правових актів.
Враховуючи викладене, на території с. Липини Волинської Управління поліції охорони у Волинській області є єдиним можливим постачальником послуги спостереження за станом та технічне обслуговування сигналізації, що встановлена на об'єкті Замовника (відділення ЕНМД (приймальне відділення) КП «Луцька ЦРЛ»).
Водночас, як передбачено чинним законодавством, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель.
Таким чином, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, з метою забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану замовник прийняв рішення про застосування під час здійснення Закупівлі «Спостереження за станом та технічне обслуговування сигналізації, що встановлена на об'єкті Замовника (відділення ЕНМД (приймальне відділення) КП «Луцька ЦРЛ») (79714000-2 - Послуги зі спостереження) код за ДК 021-2015: 79710000-4 — Охоронні послуги», як виняток, підстави за підпунктом 5 пункту 13 Особливостей - придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом, господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником, і про укладення договору.
З огляду на викладене, рішення щодо проведення закупівлі відповідає чинному законодавству.
За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 38 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону.
Разом із звітом про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, замовник оприлюднює в електронній системі закупівель договір про закупівлю та додатки до нього, а також обґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей у вигляді файлу «Обґрунтування», переліку документів, якими підтверджується наявність підстави для застосування виключення за Особливостями.
Перелік документів, якими підтверджується наявність підстави для застосування виключення за Особливостями (документальне підтвердження):
Лист Держлікслужби №48-006.1.1/006.0/2-24 від 15.01.2024 р., постанова КМУ № 975 від 21.11.2018 р. «Про затвердження категорій об’єктів державної форми власності та сфер державного регулювання, які підлягають охороні органами поліції охорони на договірних засадах», постанова Кабінету Міністрів України від 13.16.2015 № 834 «Питання функціонування органів поліції охорони як територіальних органів Національної поліції та ліквідації деяких територіальних органів Міністерства внутрішніх справ», Положення про Управління поліції охорони у Волинській області, затверджене наказом Національної поліції України від 06.11.2015 № 45 (в редакції наказу Національної поліції від 21.10.2019 №1037), Перелік суб’єктів господарювання, яким видана ліцензія на провадження охоронної діяльності https://mvs.gov.ua/upload/2/1/3/4/2/7/perelik-cubjektiv-gospodarskoyi-diialnosti-iakim-vidana-licenziia-na-provadzennia-oxoronnoyi-diialnosti-2.pdf .
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-23-020648-a
Код ДК 021:201579710000-4 Охоронні послуги
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ | переможець | 11 880,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
23 січ о 16:18Останні зміни
23 січ о 16:18Очікувана вартість
11 880.00UAH з ПДВ