Тендер: Калоприймачі
Запит (ціни) пропозицій
Прийом пропозицій
по 28 січ. 12:00
Кваліфікація
В очікуванні
Розглянуто
В очікуванні
Подання пропозицій:23 січ 2026 18:19 - 28 січ 2026 12:00
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №7" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Код37862122
АдресаУкраїна, 50102, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Миколи Міхновського, буд. 2
Основна контактна особа
ІмʼяНадія Бай
Телефон+380964050236
E-mailkr.cpmsd7amb1@gmail.com
Перелік позицій
3| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | КалоприймачКод ДК021: 33141600-6 Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплектиКатегорія: Калоприймач Вимоги до учасників | 900 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 50102, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, вул.Миколи Міхновського,2 |
2 | КалоприймачКод ДК021: 33141600-6 Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплектиКатегорія: Калоприймач Вимоги до учасників | 3 600 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 50102, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, вул.Миколи Міхновського,2 |
3 | КалоприймачКод ДК021: 33141600-6 Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплектиКатегорія: Калоприймач Вимоги до учасників | 120 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 50102, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, вул.Миколи Міхновського,2 |
Документи закупівлі
2Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Проект 2026 2.docx | Проект договору | Тендеру | 23 січня 2026 18:09:32 | Перегляд |
2 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 23 січня 2026 18:19:36 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Умови оплати
1| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товару | Пiсляоплата | 100% | 15 (банківські) |
Про закупівлю
IDUA-2026-01-23-017775-a
ID Prozorro287c1ad4476f4ca78a4c7e4e71048ab1
ПриміткиCпроможність ПОСТАЧАЛЬНИКа поставити запропонований товар повинна підтверджуватись оригіналом гарантійного листа виробника (якщо ПОСТАЧАЛЬНИК не є виробником товару) або офіційного представника виробника на території України (представництва, філії виробника, офіційного дистриб’ютора або іншого представника виробника, при цьому ПОСТАЧАЛЬНИК повинен надати належним чином завірену копію документу з боку виробника про повноваження), що підтверджує можливість постачання ПОСТАЧАЛЬНИКом запропонованого Товару в необхідній кількості, необхідної якості та в потрібні терміни, які визначені цією тендерною документацією та тендерною пропозицією ПОСТАЧАЛЬНИКа. Гарантійний лист повинен включати назву предмета закупівлі, найменування замовника та номер оголошення про проведення процедури закупівлі. ПОСТАЧАЛЬНИК повинен надати (завантажити у сканованому вигляді) оригінал такого гарантійного листа та копію документу, що підтверджує офіційний статус представника виробника (якщо лист наданий офіційним представником, а не виробником). Термін придатності на момент доставки повинен бути не менше 75% від строку виготовлення.
Очікувана вартість499 020 UAH
Вид процедури закупівліЗапит (ціни) пропозицій
Головна категорія закупівлітовари
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-23-019155-a
Код ДК 021:201533140000-3 Медичні матеріали
Торги не відбулися
Опубліковано
23 січ о 18:19Останні зміни
28 січ о 12:00Максимальна вартість участі
Очікувана вартість
499 020.00UAH без ПДВ