Тендер: Послуги з технічної підтримки користувачів Медичної інформаційної системи "Мед Ейр"
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКНП "Кельменецька багатопрофільна лікарня"
Код02005674
АдресаУкраїна, 60100, Чернівецька область, Дністровський район, селище Кельменці, вулиця Сагайдачного, будинок 75
Основна контактна особа
ІмʼяПотерейко Наталія Іванівна
Телефон+380373225236
E-mailkel.crl.mail@gmail.com
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги з технічної підтримки користувачів Медичної інформаційної системи "Мед Ейр"Код ДК021: 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкою | 12 місяць | Від 01 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 60100, Чернівецька область, селище Кельменці, вул. Сагайдачного, 75 |
Документи закупівлі
3Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Свідоцтво | Не вказано | Тендеру | 25 січня 2026 20:10:14 | Перегляд |
2 | обгрунтування | Не вказано | Тендеру | 25 січня 2026 20:10:14 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 25 січня 2026 20:33:08 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-25-001022-a
ID Prozorroca47900a099040e7bc74a2dde7811886
Очікувана вартість174 000 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 5 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняПідпунктом 5 пункту 13 Особливостей передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли існує необхідність захисту прав інтелектуальної власності .
Послуги з технічної підтримки користувачів Медичної інформаційної системи «МедЕйр» в КНП «Кельменецька багатопрофільна лікарня», включають в себе ряд послуг, направлених на безперебійну роботу Системи, та забезпечення користувачів інформаційною підтримкою достатньою для ефективного використання Системи, в тому числі: - Надання доступу до Інформаційно-телекомунікаційної система «Медична інформаційна система «МедЕйр» та - Послуги, пов’язані з внесенням змін до програмного забезпечення Системи, а саме: • Виправлення помилок та оптимізація Системи • Розробка нових медичних форм та звітів • Розробка нового функціонала Системи • Оновлення версій • Розвиток Системи у відповідності до вимог центрального компоненту E-health. Відповідно до п.3 ст.8 Закону України «Про авторське право і суміжні права» комп'ютерні програми є об'єктом авторського права у галузі науки. Крім того, на підставі ч.2 ст.11 цього Закону, авторське право на твір виникає внаслідок факту його створення. Для виникнення і здійснення авторського права не вимагається реєстрація твору чи будь-яке інше спеціальне його оформлення, а також виконання будь-яких інших формальностей. Однак, для належного обґрунтування підстави придбання є необхідність у вимозі надання свідоцтва про реєстрацію в установленому законодавством порядку. Відповідно до ч.5 ст.11 Закону дане свідоцтво видається центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері інтелектуальної власності (Державна служба інтелектуальної власності України). ТОВ «ІЛАЙФ» належать авторські майнові права на об'єкти авторського права - комп'ютерна програма «МедЕйр» (Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір №63361 від 30.12.2015р.) Протягом 2019-2025 років КНП «Кельменецька багатопрофільна лікарня» використовувала медичну інформаційну систему «МедЕйр» згідно договорів: 1219/73/2240 від 24.12.19р.; ТХ-0220/04/2240 від 12.03.24р.,ТХ-0121/233 від 28.01.21р.; ТХ-0122/89 від 19.01.22р.;ТХ-0123/90 від 13.01.24р;ТХ-0124/74 від 01.01.24р.; ТХ-0125/18 від 10.01.2025р. TOB «ІЛАЙФ» виробляє, забезпечує впровадження та адаптацію медичної інформаційної системи, а також забезпечує технічну підтримку користувачів Медичної інформаційної системи «МедЕйр» в закладах охорони здоров’я з використанням зазначених об'єктів авторського права. Працівники лікарні пройшли навчання по роботі з медичною інформаційною системою «МедЕйр», та протягом 2019-2025 років сформована баз даних пацієнтів області та їх медична інформація, існує потреба подальшої закупівлі послуг з підтримки користувачів Медичної інформаційної системи «МедЕйр». У зв’язку з цим було прийнято рішення про необхідність закупівлі використання комплексу послуг з технічної підтримки користувачів Медичної інформаційної системи «МедЕйр» у ТОВ «ІЛАЙФ». Враховуючи те, що подальша адаптація та впровадження медичної інформаційної системи «МедЕйр» може бути проведена виключно ТОВ «ІЛАЙФ» як власником виключних майнових прав Медичної, КНП «Кельменецька багатопрофільна лікарня» було прийнято рішення про необхідність закупівлі послуг з технічної підтримки користувачів Медичної інформаційної системи "МедЕйр» шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі послуг керуючись пп.5 п. 13 Особливостей.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-25-000744-a
Код ДК 021:201572250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкою
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВ "Ілайф" | переможець | 174 000,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
25 січ о 20:10Останні зміни
25 січ о 20:35Очікувана вартість
174 000.00UAH з ПДВ