IDUA-2026-01-26-005159-a
ID Prozorro1cddf5ac4a7c4d2abfeba72e76c83b46
Очікувана вартість4 584.6 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом (ID оголошення - UA-2025-12-18-008680-a). При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі). Перелік документів, якими підтверджується наявність підстави для застосування виключення за Особливостями (документальне підтвердження): 1. ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів. 2. Звіт про результати проведення процедури закупівлі. 3. Обґрунтування підстави.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-26-006077-a
Код ДК 021:201590510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям