Тендер: Послуги з постачання теплової енергії (ДК 021:2015 – 09320000-8 - Пара, гаряча вода та пов’язана продукція)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКалуський політехнічний фаховий коледж
Код00208781
Веб-сайтhttp://kpk.if.ua/
АдресаУкраїна, 77300, Івано-Франківська область, м. Калуш , вул. Богдана Хмельницького, 2
Основна контактна особа
ІмʼяЛюдмила Вагіль
Телефон+380501056462
E-mailkpk.kalush@gmail.com
URLhttp://kpk.if.ua/
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги з постачання теплової енергіїКод ДК021: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція | 893.17 гігакалорія | Від 01 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 77303, Івано-Франківська область, м.Калуш, вул.Б.Хмельницького, 2, вул.Б.Хмельницького, 4 |
Документи закупівлі
4Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Обгрунтування.PDF | Не вказано | Тендеру | 26 січня 2026 16:41:13 | Перегляд |
2 | № 1664 від 13.10.2022 - Про визначення виробника, виконавця та надавача послуг.pdf | Не вказано | Тендеру | 26 січня 2026 16:41:13 | Перегляд |
3 | Довідка.pdf | Не вказано | Тендеру | 26 січня 2026 16:41:13 | Перегляд |
4 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 26 січня 2026 16:57:32 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-26-016809-a
ID Prozorro542228dba58144c4b439d9cde72a8a0a
Очікувана вартість1 009 996.64 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняЗгідно пункту 10 Особливостей замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту, предмет закупівлі яких визначається відповідно до пункту 3 розділу II Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Мінекономіки від 15 квітня 2020 р. № 708 (далі - послуги з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному пунктом 12-1 цих особливостей або розділом “Порядок проведення відкритих торгів” цих особливостей, та/або шляхом використання електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до порядку, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 “Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу”, з урахуванням положень, визначених цими особливостями, та/або в порядку, передбаченому пунктом 8 цих особливостей.
Відповідно до п.п.5 п.13 Особливостей придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання, зокрема у разі відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Згідно рішення Калуської міської ради від 13.10.2022р. №1664 «Про визначення виробника, виконавця та надавача комунальних послуг міста Калуша» Товариство з обмеженою відповідальністю «Костанза», код ЄДРПОУ 39822094 (в особі філії «Калуська ТЕЦ» Товариства з обмеженою відповідальністю «Костанза» код ЄДРПОУ ВП 44576151) визначено виробником та централізованим постачальником теплової енергії для всіх категорій споживачів міста Калуша, які отримують теплову енергію від мереж, які належать Калуській міській територіальній громаді.
Згідно плану зовнішніх мереж теплопостачання м.Калуша на 2026р. єдиним можливим постачальником теплової енергії для потреб Калуського політехнічного фахового коледжу є філія «КАЛУСЬКА ТЕЦ» ТОВ «КОСТАНЗА».
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-26-016227-a
Код ДК 021:201509320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ФІЛІЯ "КАЛУСЬКА ТЕЦ" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОСТАНЗА" | переможець | 1 009 996,64 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
26 січ о 16:41Останні зміни
26 січ о 16:57Очікувана вартість
1 009 996.64UAH з ПДВ