Тендер: 90430000-0 - Послуги з відведення стічних вод
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКомунальне некомерційне підприємство "Коростишівська ЦРЛ ім.Д.І.Потєхіна"
Код01991731
АдресаУкраїна, 12500, Житомирська область, Коростишів, вул. Героїв Небесної Сотні,58 м.Коростишів, Житомирська обл.
Основна контактна особа
ІмʼяБлудова Юлія Едуардівна
Телефон+380413050362
E-mailgulliyablydova@gmail.com
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги з централізованого водовідведенняКод ДК021: 90430000-0 Послуги з відведення стічних вод | 10 071.94 метр кубічний | До 31 груд 2026 | Україна, 12501, Житомирська область, Коростишів, вул. Героїв Небесної Сотні, 58 |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 27 січня 2026 10:47:35 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-27-003751-a
ID Prozorro81593ff73d6148478910a1a2a8e71cfa
Очікувана вартість350 000 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Відповідно до абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт , вартість яких становить або перевищує 1.5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладання договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: - роботи , товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: - Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Відповідно до пункту 4 Порядку складання та ведення Зведеного переліку суб’єктів природних монополій, затвердженого розпорядженням Комітету від 28.11.2012 року №874-р (зареєстроване в Міністерстві юстиції України 19.12.2012 за №2119/22431), внесення суб’єктів природних монополій до Зведеного переліку здійснюється Комітетом на підставі реєстрів, отриманих від Міністерства інфраструктури України; Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Згідно інформації зі Зведеного переліку суб’єктів природних монополій України, Коростишівське комунальне міське підприємство «Водоканал» є суб’єктом природної монополії у сфері з надання послуг з централізованого водовідведення на території м. Коростишева. Документи, що підтверджують наявність умов застосування винятку, передбаченого абзацом 4 підпунктом 5 пунктом 13 Особливостей, а саме – відсутність конкуренції з технічних причин: - Перелік суб’єктів природних монополій витяг зі Зведеного переліку, розміщеного на офіційному веб – сайті АМКУ (http// www. amc. gov. ua) станом на 31.12.2025 року
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-27-004334-a
Код ДК 021:201590430000-0 Послуги з відведення стічних вод
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
КМКП "Водоканал2 | переможець | 350 000,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
27 січ о 10:41Останні зміни
27 січ о 10:50Очікувана вартість
350 000.00UAH з ПДВ