Тендер: Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку, громадського порядку та безпекового освітнього середовища в закладі освіти
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваОпорний заклад “Городоцький ліцей“ Городоцької сільської ради
Рівненського району Рівненської області
Код25315236
АдресаУкраїна, 35331, Рівненська область, Рівненський р-н село Городок, вулиця Хмельницького Богдана, будинок 3
Основна контактна особа
ІмʼяОксана Борконюк
Телефон+380989248222
E-mailgorodokzosch@gmail.com
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку, громадського порядку та безпекового освітнього середовища в закладі освітиКод ДК021: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку | 1 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, 35331, Рівненська область, с. Городок, Рівненський р-н, вул. Б.Хмельницького, 3 |
Документи закупівлі
5Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Постанова КМУ 834.pdf | Не вказано | Тендеру | 27 січня 2026 10:55:07 | Перегляд |
2 | Постанова КМУ 877.pdf | Не вказано | Тендеру | 27 січня 2026 10:55:07 | Перегляд |
3 | Постанова КМУ 975.pdf | Не вказано | Тендеру | 27 січня 2026 10:55:07 | Перегляд |
4 | Рішення.pdf | Не вказано | Тендеру | 27 січня 2026 10:55:07 | Перегляд |
5 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 27 січня 2026 10:56:17 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-27-004286-a
ID Prozorro0a71327bc00146fabd07700799493b30
Очікувана вартість416 640 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Відповідно до абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. грн, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. грн, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн грн, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Постановою Кабінету Міністрів України від 21.11.2018 року № 975 «Про затвердження категорій об’єктів державної форми власності та сфер державного регулювання, які підлягають охороні органами поліції охорони на договірних засадах» (далі – постанова КМУ № 975) затверджено категорії об’єктів державної форми власності та сфер державного регулювання, які підлягають охороні органами поліції охорони на договірних засадах. Згідно п.2 постанови КМУ № 975 у разі відповідності категоріям, затвердженим цією постановою, такі об’єкти охороняються органами поліції охорони на договірних засадах.
Об’єкт замовника відповідає п.19 постанови КМУ № 975, а саме: «19.Заклади освіти державної та комунальної власності.»
У зв'язку з цим, послуги охорони мають здійснювати підрозділи поліції охорони за територіальністю, що підпадає під умови абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей, а саме відсутність конкуренції з технічних причин, яка має бути документально підтверджена замовником.
Постановою KMУ від 28.10.2015 № 877 затверджено Положення про Національну поліцію, згідно якого Національна поліція відповідно до покладених на неї завдань здійснює охорону об’єктів права державної власності у випадках та порядку, визначених законом та іншими нормативно-правовими актами, а також бере участь у здійснені державної охорони.
Управління поліції охорони в Рівненській області є територіальним органом Національної поліції та діє на підставі Закону України «Про Національну поліцію», постанови Кабінету Міністрів України від 13.10.2015 року № 834 «Питання функціонування органів поліції охорони як територіальних органів Національної поліції та ліквідації деяких територіальних органів Міністерства внутрішніх справ», постанови KMУ № 975.
Отже, заклади освіти державної та комунальної власності згідно постанови № 975 підлягають охороні органами поліції охорони, а саме Управлінням поліції охорони в Рівненській області на договірних засадах.
Враховуючи викладене вище та з метою задоволення потреби на 2025 рік у послугах за предметом закупівлі Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку, громадського порядку та безпекового освітнього середовища в закладі освіти (далі - Об’єкт) (ДК 021:2015 - 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку) необхідно здійснити закупівлю без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару шляхом укладання договору про закупівлю без використання електронної системи закупівель.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-27-005256-a
Код ДК 021:201575240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ | переможець | 416 640,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
27 січ о 10:55Останні зміни
27 січ о 10:56Очікувана вартість
416 640.00UAH з ПДВ