Тендер: Електрична енергія на умовах універсальної послуги
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваХмелівська сільська рада
Код04389035
АдресаУкраїна, 42034, Сумська область, Роменський район, с.Хмелів вул. Роменська, 58
Основна контактна особа
ІмʼяКартавий Ігор Миколайович
Телефон+380985079499
E-mailxmelivtender@gmail.com
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Електрична енергія на умовах універсальної послугиКод ДК021: 09310000-5 Електрична енергія | 53 821 кіловат-година | До 31 груд 2026 | Україна, 42034, Сумська область, Роменський р-н,, с. Хмелів |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 27 січня 2026 11:32:34 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-27-005248-a
ID Prozorro4f9fb5c23303494d875de9d4bf4353c9
Очікувана вартість760 993.2 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняАбзац 6 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняУкладення договору про закупівлю з постачальником "останньої надії" або з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії або природного газу
Абз.6 підпункту 5 пункту 13 Особливостей передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: укладення договору про закупівлю з постачальником “останньої надії” або з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії або природного газу. Об’єкти споживача, Хмелівська сільська рада, приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 50 кВт, отже в розумінні Закону України «Про ринок електричної енергії» №2019-VIII від 13.04.2017 р. відносяться до малих непобутових споживачів і мають право бути забезпеченими електричною енергією визначеної якості на умовах, визначених відповідно до ст..63 вищезазначеного ЗУ, а саме на умовах універсальної послуги. Згідно з потребою Замовника в закупівлі електричної енергії за державні кошти на 2026 рік було вирішено здійснити закупівлю в постачальника універсальних послуг ТОВ «Енера Суми», яке є єдиним постачальником універсальної послуги на території Сумської області і включене до Переліку постачальників універсальних послуг на закріпленій території, що затверджено постановою НКРЕКП від 14.06.2018 року за номером 429. ТОВ «Енера Суми» створене в результаті здійснення заходів з відокремлення та отримало ліцензію на провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-27-005995-a
Код ДК 021:201509310000-5 Електрична енергія
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВ "ЕНЕРА СУМИ" | переможець | 760 993,20 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
27 січ о 11:19Останні зміни
27 січ о 11:35Очікувана вартість
760 993.20UAH з ПДВ